reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczyny jestem po prenatalanych 12 tydzień 0dzień, wszystko ok oprócz kosci nosowej:(:(:(:( nie bylo widać u obydwu dzieci tej kostki:( okropnie sie martwię:( nt 1.3 i 1.5:(
 
reklama
Dziewczyny jestem po prenatalanych 12 tydzień 0dzień, wszystko ok oprócz kosci nosowej:(:(:(:( nie bylo widać u obydwu dzieci tej kostki:( okropnie sie martwię:( nt 1.3 i 1.5:(
Nie martw się za wczasu, bo u mnie było to samo. Wpadłam w panikę i czarną rozpacz że jedno z dzieci jej nie ma. Przyjezdzalam codziennie przez cztèy dni na Karowa i dopiero za 4 pokazało że jest ale taka maleńka. Wszystko dobrze się skończyło, a mój stres okazał się być niepotrzebny. I u Ciebie będzie wszystko dobrze zobaczysz. Przyzierność piękna a więc i kości będą :)
 
I u mnie wizja wyjścia we wtorek pękła jak bańka mydlana . Dziś dotarły wyniki z wymazu z szyjki macicy. Wykryto u mnie trzy bakterie, które mogą grozić wcześniejszym porodem. Dostaje dwa antybiotyki jeden doustnie,drugi dożylnie.i kolejna perspektywa przede mną 7-10 dni! Ech brak słów...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I u mnie wizja wyjścia we wtorek pękła jak bańka mydlana . Dziś dotarły wyniki z wymazu z szyjki macicy. Wykryto u mnie trzy bakterie, które mogą grozić wcześniejszym porodem. Dostaje dwa antybiotyki jeden doustnie,drugi dożylnie.i kolejna perspektywa przede mną 7-10 dni! Ech brak słów...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuje :( trzymaj się tam. Obyś mogła wyjść do domku jeszcze zanim maleństwo się urodzi.
 
Kapinka bardzo mi przykro, mogę się tylko domyśleć jakie to musi być trudne... życzę Ci żebyś szybciutko pożegnała te bakterie i wróciła do dzieciaczkow :*
 
I u mnie wizja wyjścia we wtorek pękła jak bańka mydlana . Dziś dotarły wyniki z wymazu z szyjki macicy. Wykryto u mnie trzy bakterie, które mogą grozić wcześniejszym porodem. Dostaje dwa antybiotyki jeden doustnie,drugi dożylnie.i kolejna perspektywa przede mną 7-10 dni! Ech brak słów...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi, ale lepiej zostań w szpitalu. Moja siostra urodziła dwa lata temu i nikt nie odkrył, że miała jakąś baterię. Jej synek wylądował z sepsą w inkubatorze. Na szczescie wyszedł z tego. Lepiej chuchać na zimne[emoji9]
 
Przykro mi, ale lepiej zostań w szpitalu. Moja siostra urodziła dwa lata temu i nikt nie odkrył, że miała jakąś baterię. Jej synek wylądował z sepsą w inkubatorze. Na szczescie wyszedł z tego. Lepiej chuchać na zimne[emoji9]
Siedzę muszę się trochę pomeczyc dla dziewczyn. Dzieciaki moje tęsknią ale rozumieją. Moja tęsknota jest okropna...☹[emoji24]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny,jak tam weekend? U nas leje i leje,dziś robię tylko pranie i zupę z soczewicy i będę odpoczywać.
Pytanie czy jeśli decydujecie się na karmienie piersią będziecie używać tej poduszki dla bliźniąt? Właśnie się zastanawiam czy nie kupić takiej,myśle ze moznaby spróbować.
@Kapinka usciski dla ciebie i trzymaj się i bądź silna dla dzieci:)
 
Hej dziewczyny,jak tam weekend? U nas leje i leje,dziś robię tylko pranie i zupę z soczewicy i będę odpoczywać.
Pytanie czy jeśli decydujecie się na karmienie piersią będziecie używać tej poduszki dla bliźniąt? Właśnie się zastanawiam czy nie kupić takiej,myśle ze moznaby spróbować.
@Kapinka usciski dla ciebie i trzymaj się i bądź silna dla dzieci:)
Hej u nas dzis tez sie ochlodzilo i pada. I całe szczęście bo wczoraj ledwo zylam w ta parnote. Ja sie nie nastawiam ani na kp ani na mm. Nie chce sie nastawiac na kp bo potem nie chce sobie zarzucic ze nie dalam rady. Wyjdzie w praniu [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej. Jestem po wizycie[emoji4]Kropki zdrowe i rosną. Ja naskarżyłam lekarzowi na Tobinka, że go nie czuję to on wlasnie na usg tak się kręcił, że ledwo dało się go pomierzyć.[emoji1] Waży 672 g i jest duży na 24tyg i 6 dni. Sara waży 704g i jest na 25 tyg i 1 dzień. Różnica w wadze to tylko 5%, więc jest super[emoji7]. Mam sie bardzo oszczędzać i zakaz seksu, bo moze to spowodować przedwczesne rozwarcie. Maluchy w porządku. Co za ulga[emoji1]
 
Do góry