reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Oska i Ola ja tez juz od dawna czuje ciągnący,ciazacy brzuch chyba juz przed 20 tc a teraz jest jeszcze gorzej bo któraś z dziewczyn a moze i obie ma nogi na dole i oprócz ciężaru czuję momentami mocne kłócia chyba takie uroki ciąży bliźniaczej, bo przy pierwszej do ostatniego dnia bylam na chodzie bez zadnych bolączek, a teraz łapię doły, bo przestaję być samodzielna.
Hej. Ja tez spodziewam się dziewczynek i u mnie dokładnie to samo,takie klocia i twardniejący brzuch głównie wieczorem iu mnie obie maja nogi na dole,i ciagle mnie cisną tam na siku :p powodzenia i miłego dnia:)
 
reklama
ja nie znam płci jeszcze bo jestem otyła i nie było dobrze widać na usg mam nadzieje że na połówkowym już będzie widać.
Ja waże dużo za dużo i na każdy kg patrze z trwogą ale narazie mam 2kg raz na minusie raz na plusie i tak się waha
 
Fajnie, będziemy mogły się wymieniać spostrzeżeniami na tym samym etapie :)
A jak u Was brzuszki, pojawi się już, przytyłyście?
U mnie +1kg brzuszka jeszcze nie ma, wszyscy sie mnie pytaja gdzie mam te dzieciaczki[emoji6] u mnie dziewczynka na 100% i chlopak na 80% [emoji2]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam termin na same Mikołajki, ale i tak będzie listopad. Teraz 22 tydzień i mój brzuszek wygląda tak
1500891563-aaaaaa.jpeg

5 kg do przodu i teraz ważę niecałe 55.
Dużo szybciej się męczę i te bolące nogi... Ale co tam. Oby Krasnalki zdrowo rosły [emoji1]
 
Ja dzisiaj byłam na 3 prenatalnych. Waga dziewczynek to 1363 g i 1436 g tak więc super jest tylko 5% różnicy. Dziś okazało się, że dziewczyny na dole jednak mają główki i pewnie te największe bóle i kłócia były jak się odwracały bo od kilku dni brzuch na dole mniej pobolewa. Leżę dużo i staram się dużo pić i jest jakby ciut lepiej. Jutro lekarz, zobaczymy jak tam szyjka i dalej odliczamy czas. Widzę, że niezły wysyp bliźniaczy będzie na koniec roku. Ja termin mam na 26 wrzesień, ale nie obraziłabym się gdybym urodziła pod koniec sierpnia, po skończonym 36 tc, ale póki co nie rozmawiam z lekarzem na temat porodu co by nie wywoływać wilka z lasu.;)
 
Ja dziś wróciłam z wizyty z patologi ciąży. Przepływowe w porządku. Jestem w 27 tyg ciąży i dziewczynki ważą 1093g i 1087g różnią tylko 0,5 %. Waga chyba też nie najgorsza jest. Niech rosną dziewczynki zdrowe. Ja powoli mam dość a gdzie tam dalej...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj też po wizycie 25 tc dziewczynki mają się dobrze ładnie rosną jedna ma 900g druga 760g (różnica stąd że lekarz nie był w stanie dokładnie zmierzyć tej drugiej bo ta pierwsza leżała na niej tak jakby ) od początku ciąży przytyłam 5.900 kg walczę z niedawno zdiagnozowaną cukrzycą i ogólnym zmęczeniem.
 
reklama
ja nie znam płci jeszcze bo jestem otyła i nie było dobrze widać na usg mam nadzieje że na połówkowym już będzie widać.
Ja waże dużo za dużo i na każdy kg patrze z trwogą ale narazie mam 2kg raz na minusie raz na plusie i tak się waha
Trzymam kciuki sama musiałam czekać aż do połówkowego by dowiedzieć się kto tam mieszka.
 
Do góry