reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Oska i Ola ja tez juz od dawna czuje ciągnący,ciazacy brzuch chyba juz przed 20 tc a teraz jest jeszcze gorzej bo któraś z dziewczyn a moze i obie ma nogi na dole i oprócz ciężaru czuję momentami mocne kłócia chyba takie uroki ciąży bliźniaczej, bo przy pierwszej do ostatniego dnia bylam na chodzie bez zadnych bolączek, a teraz łapię doły, bo przestaję być samodzielna.
No właśnie trudno zaakceptować fakt, że tak wielu rzeczy nie można teraz robić.Moje koleżanki w pojedynczych ciążach chodzą, ćwiczą i nie mają z tym żadnych trudności :-) Ja zbliżam się dopiero do półmetka i już narzekam na dziwne dolegliwości. Mimo wszystko cieszę się, że to bliźniaki - zawsze o tym marzyłam:-) Tylko ciągle ogarnia mnie strach czy z nimi wszystko dobrze.No ale tak chyba ma każda przyszła mama. Dobrze jest wiedzieć, że inne przyszłe mamy bliźniaków mają podobne objawy, bo może to niemądre ale troche uspokaja myśl, że nie jest się w tym odosobnionym.
 
reklama
Matko ja dopiero 11 tydzien a juz musze zwolnic tempo. Serce ma maly problem z adaptacja do ciezszej pracy i jak tylko postoje kilka minut to brakuje mi tlenu, robi mi sie slabo i serce zaczyna walic jak oszalale [emoji853]musze sie wtedy polozyc bo siedzenie nie pomaga. Ehhh co to bedzie pozniej [emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No proszę:-) Ja mam termin na 28.12 ale zobaczymy jak to będzie;-) Oby siedziały w brzuchu i trzymały się mocno jak długo trzeba;-) A Ty na kiedy masz wyliczony termin? Pozdrawiam i ściskam mooocno!:-)
Ja też mam na 28.12, no zobaczymy jak długo będą w brzuszku, lekarz mowił że tak przed świętami mogą być już z nami :)
 
Hej dziewczyny! mam do was pytanie czy kroras z was jest w ciazy mnogiej po stymulacji Clo, bo ja obecnie pierwszy cykl z Clo?
82doe6ydbajxg4q2.png
 
Ola dokładnie,jak wiem, że inne mamy noszące 2 dzieciątka mają podobnie to jestem spokojniejsza, niestety strach zdecydowanie większy niż w pojedyńczej ciąży. Teraz boimy się o to co się w brzuchu dzieje a potem strach o maleństwa.
 
No proszę:-) Ja mam termin na 28.12 ale zobaczymy jak to będzie;-) Oby siedziały w brzuchu i trzymały się mocno jak długo trzeba;-) A Ty na kiedy masz wyliczony termin? Pozdrawiam i ściskam mooocno!:-)

Ja mam na 1.01 ;) Szczerze mówiąc to mam nadzieję że temat rozwiążemy wraz z wyjściem do domu do 10.12 najpóźniej, tak aby na święta były już z nami :) :)
Ja także pozdrawiam!
 
Matko ja dopiero 11 tydzien a juz musze zwolnic tempo. Serce ma maly problem z adaptacja do ciezszej pracy i jak tylko postoje kilka minut to brakuje mi tlenu, robi mi sie slabo i serce zaczyna walic jak oszalale [emoji853]musze sie wtedy polozyc bo siedzenie nie pomaga. Ehhh co to bedzie pozniej [emoji33]

Powiem Ci że do 13/14 tygodnia także czułam się bardzo źle, miałam duszności, zadyszke z byle pierdoły, dopadało mnie zmęczenie, bóle głowy, złe samopoczucie, brak apetytu i zastanawiałam się z przerażeniem jak to będzie później a od dwóch tygodni czuje się znacznie lepiej, praktycznie nic mi nie dolega (prócz twardniejacego brzucha jak za dużo chodzę i robię, ale tak ma każda z nas) siły i werwy mam za troje, więc trzymam kciuki by i u Ciebie tak było :)

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja mam na 1.01 ;) Szczerze mówiąc to mam nadzieję że temat rozwiążemy wraz z wyjściem do domu do 10.12 najpóźniej, tak aby na święta były już z nami :) :)
Ja także pozdrawiam!

Ja też mam na 28.12, no zobaczymy jak długo będą w brzuszku, lekarz mowił że tak przed świętami mogą być już z nami :)

No proszę:-) Ja mam termin na 28.12 ale zobaczymy jak to będzie;-) Oby siedziały w brzuchu i trzymały się mocno jak długo trzeba;-) A Ty na kiedy masz wyliczony termin? Pozdrawiam i ściskam mooocno!:-)
Ja termin na 29.12 [emoji5]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny Mi się znowu pogorszyło z tym nieprzyjemnym uczuciem w brzuchu.Oszczędzam się tak, że już bardziej się nie da, a i tak odczuwam te dolegliwości.Nawet w nocy czuję jak brzuch się napina i do tego boli mnie kość krzyżowa:-( Zadzwonie dziś do lekarza, bo ciągle się tym stresuje, a wizyta dopiero za 2 tygodnie:-/ A jak u Was?
 
Do góry