reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

A powiedzcie mi kiedy zaczełyscie czuć ruchy? Bo ja w środku coś tam czuję ale sama nie potrafię określić czy to dokładnie ruchy, tak mi się wydaje. Ale kiedy dotykam swoj brzuch to nie czuję niczego pod ręką. Fakt że jestem dopiero w 16 tygodniu, a brzuszek taki tylko tylko że raczej nikt się jeszcze nie domyśli, ale to chyba nie ma większego znaczenia dla odczuć.
Ja taniec ośmiornicy czułam od 14 tc (to moja 2 ciąża ) potem systematycznie coraz silniej i mocniej
 
reklama
Dziewczyny ja 21 tydzień i na plusie już 5 kg. To za dużo? Bylam chudzielec 49kg, teraz 54. Przy 163 cm wzrostu. I ten ciągły głód.. .
Ja 24tc i 5.100 na plusie kolejne warzenie w poniedziałek i się okaże ile znowu przytyłam.
Ty jesteś szczuplutka to możesz sobie pozwolić ja się muszę bardzo pilnować.
 
Chyba straciliśmy nasza drugą kropkę. Dziś w USG jeden dzidziuś, 0.75cm i serduszko 125 uderzeń na minutę :) cieszę się i trochę mi smutno, że drugiemu maluszkowi się nie udało, ale dobrze że jedno rośnie. Lekarz też jakiś dziwny, ale ordynator u nas w szpitalu, to nie ma co kombinować..[/QUOTE
Choć to zabrzmi dość brutalnie lepiej że stało się to teraz...
Życzę dużo pozytywnych myśli i zdrówka
 
U mnie 17tc (pierwsza ciąża) i tez jeszcze nie czuje ruchow dzieciaczkow...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie 17tc (pierwsza ciąża) i tez jeszcze nie czuje ruchow dzieciaczkow...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie 19 tc tez pierwsza i zaczynam coś czuć ale moja położna powiedziała ze około 25tc będę czuć hah to dość późno,nie jestem czasem pewna tego bulgotania w brzuszku ale czasem to nawet coś za boli nie wiem czy to Ok ale tak ja to odczuwam ze to właśnie już się ruszają dziewczynki pomału.milej i spokojnej nocki życzę
 
U mnie 19 tc tez pierwsza i zaczynam coś czuć ale moja położna powiedziała ze około 25tc będę czuć hah to dość późno,nie jestem czasem pewna tego bulgotania w brzuszku ale czasem to nawet coś za boli nie wiem czy to Ok ale tak ja to odczuwam ze to właśnie już się ruszają dziewczynki pomału.milej i spokojnej nocki życzę

To trochę mnie uspokoiłyście z Adunnnia90, widocznie tak być może :)
 
To trochę mnie uspokoiłyście z Adunnnia90, widocznie tak być może :)
Wszystko zależy od wielu czynników. Jak duża jest ciąża, która to ciąża. Jak ułożone łożysko. Czy dzieci duże i spokojne? Na pewno wszystko jest dobrze i wkrótce poczujesz swoje Skarby[emoji7] Ja poczułam w 15 tyg 1 dzień, ale ja chudzielec jestem i łożysko na tylnej ścianie.
 
reklama
Dziewczyny, a u mnie cały czas brzuch twardy. Nawet zaraz po wstaniu z łóżka. Lekarz każe mi się oszczędzać, więc po nocy powinien być miękki prawda? Co to może być? Szyjka długa i zamknięta, ilość wód płodowych też odpowiednia. Więc co jest?? Teraz mam 21tyg i 2 dni
 
Do góry