reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Kapinka a mi coś się uroiło ze ty masz 14 tydzien. Oj przepraszam to faktycznie brzuszek juz zaczyna rosnąć w szybkim tempie :) okropne te wizyty częste. Ja jak mam pojechać gdziekolwiek to płakać mi się chce. Najlepiej mi kiedy jestem na mojej kanapie poobkładana poduchami. Nic mnie nie boli nie dusi :) tylko mogliby juz skończyć elewacje bloku bo brak mi trochę tv :laugh2:
Zamówiłam juz łóżeczka dla dziewczynek. Przewijak materace. Mam nadzieje że szybko dotrą.:tak:chyba każe juz je złożyć jak przyjdą. :D
Ha ha już troszeczkę dalej na szczęście [emoji16]ja mam strasznie dużo wizyt ...nie wiem jak dam rady przy końcówce bo trochę muszę się nachodzic.
Dziewczyny wam też zleci ja pamiętam jak byłam w 4 tyg a już 23t.
Ja jedno łóżeczko mam po dzieciach a drugie dostaliśmy od kuzynki tylko będziemy je odnawiać i malować. Powoli piore ciuchy i kupuję podwójne bo boję się że wcześniej może mnie wziąść. A poza tym chce wszystko zrobić póki w miarę jestem na siłach [emoji4]

 
reklama
Malinka moje dziewczyny tez miały tydzień różnicy. Teraz troche juz się zatarla różnica choć nadal są ponad tydzień większe. :) ja chyba miałam ovu z dwuch jajnikow i wydaje mi się ze mogło dojsc do zapłodnienia w innym czasie :)

Hajduczka witamy :) każda z nas się martwi przed każdym badaniem. Wydaje mi się ze juz nie przestanemy się martwić do końca życia o te nasze twinsy :)
Brzuszek zawsze rośnie inaczej. Ale jeśli jest widoczny to tylko się cieszyć :)

Oska można w jednym łóżeczku oczywiście. Ja chcę mieć monitory oddechu wiec musze mieć dwa bo to nie miałoby zastosowania przy jednym. :)
 
Dziewczyny, a Wy kupujecie dwa łóżeczka od początku? Ja myślałam żeby Maluchy spały na początku razem
Z tego co czytałam to pisali że około miesiąca mogłyby być razem. Ale jak jest faktycznie to nie wiem.ja stwierdziła że od początku dam je w dwóch. Ale jak to wszystko będzie po urodzeniu to się okaże [emoji16]wiem też ze sa łóżeczka takie Podwójne, ale ja nie robię sobie dodatkowych kosztów bo mam...

 
Tak ja też na początek myślałam o jednym łóżeczku, mam po starszakach ,wózek ,tyle rzeczy potrzeba ,mam 7 lat różnicy więc wszystko praktycznie od podstaw ,Ale po malutku jeszcze trochę czasu mam .
 
Dziewczyny mam po swoich blozniakach kilka rzeczy do sprzedania jeśli któraś mialaby ochotę i nie chce wydawać fortuny :)
Mam dwa foteliki recaro young profi plus . Ja mam montowane pasami ale można zakupić nowe orginalne bazy izo fix do nich od recaro. Dla forumowych przyszłych mam 400zł za oba + ew. Koszt wysyłki chyba, że któraś ma jak.odebrać z Łodzi lub Skierniewic/Łowicz. Foteliki mają jeszcze wkładkę dla noworodków.
Oprócz tego wózek xlander xtwin chyba tego modelu już nie sprzedają bo jest sprzed kliku lat ale wózek super się prowadzi na duzych pompowanych kołach. Ma przebarwienia na daszku więc chyba najbardziej przyda się komuś na wózek na wsi, do lasu choć ja używałam normalnie w Łodzi. Wersja spacerowa + miekkie gondole. Sprzedaję bo teraz kupiliśmy już lekką spacerowke tzw. parasolke. Sprzedam za 350zl.
1497724913-aaaaaa.jpeg
1497724918-aaaaaa.jpeg
1497724923-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hajduczka czy to twoje kolejne bliźnięta? Czy wózek masz pojedynczy? :)




Taaa teraz doczytałam :) masz łóżeczko :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny u mnie 12t5d i mam dość widoczny już brzuszek zdaje mi się, że szybko prawda? okropne nudności .Za 5 dni mam prenatalne i bardzo się denerwuje ,aby wszystko było ok.u mnie ciąża też zagrożona
Witaj. Tym ze ciaza zagrożona to się tak bardzo nie przejmuj. Też od początku to słyszę, ale mam po prostu bardzo na siebie uważać. Będzie dobrze[emoji4] [emoji9] [emoji11]
 
Do góry