reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ja sie tocze :) ale powiem wam szczerze mam dosc :( czuje jakbym jechala na oparach ciagle cos sie dzieje... dopiero wyszlam z paskudnej infekcji pecherza to teraz opryszczka, pare razy dziennie leci mi krew z nos, wrocily wymioty :( moj lekarz okreslil "organizm zaczyna miec dosc", tez mi pocieszenie [emoji19]

Dziewczynki sa bardzo ruchliwe, czasami, az boli ;) ubranka poprane, wyprasowane, lozeczko zlozone... teraz tylko czekanie.



 
reklama
@Heda
@sikorkaa
Trzymam mocno kciuki za Was! Na pewno wszystko bedzie dobrze i lada chwila poprzytulacie swoje malenstwa!
Jak znajdziecie chwilke to dajcie znac co i jak :tak:

@Suelen,
Wspolczuje Ci serdecznie! Dobrze kojarze, ze chca maksymalnie rozwiazac Twoja ciaze w 34 tygodniu?
pocieszajace jest to, ze jak tylko urodzisz to wiekszosc dolegliwosci zniknie jak reka odjal ;-)
 
Sikorka trzymam kciuki... wszystko będzie dobrze!!!

Suelen nie wiem jak cie pocieszyć... wiem ze to gadanie nie pomaga.
Trochę zaczynam panikować jak was czytam . Ja mam dopiero 19 +4 :(

Heda to dziś działają? Oksytocyna?
 
Dziewczyny u mnie już po... Dziewczynki urodziły się w nocy, akcja się sama zaczęła. ważą 2100 i 2200 oddychają same, nie wiadomo jak z jedzeniem i trzymaniem ciepła, ale lekarze są dobrej myśli. Poród SN bez znieczulenia, jakby pominąć 20 min najgorszych bóli było było ok... Jestem trochę pocięta ale jest wszystko ok...
Trzymam kciuki za resztę....

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
Dziewczyny u mnie już po... Dziewczynki urodziły się w nocy, akcja się sama zaczęła. ważą 2100 i 2200 oddychają same, nie wiadomo jak z jedzeniem i trzymaniem ciepła, ale lekarze są dobrej myśli. Poród SN bez znieczulenia, jakby pominąć 20 min najgorszych bóli było było ok... Jestem trochę pocięta ale jest wszystko ok...
Trzymam kciuki za resztę....

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
Gratuluję i trzymam kciuki żeby wszystko było ok :biggrin2:
 
Witam mam na imię Paulina i jestem mama dwójki dzieci Nikolki (10 lat ) i Fabianka (8 lat ). Niedawno dowiedzieliśmy się o ciąży bliźniaczej jestem prawie w 15 tygodniu ciąży. I cieszę się że tu trafiłam bo może mi coś pomożecie. Ogólnie ciężko znoszę ciążę. Wymiotuje,A najgorsze jest to że nie mogę chodzic na spacery bo zaraz boli mnie brzuch także większość odpoczywam. Leczę się też na niedoczynność tarczycy i nadciśnienie. Badania prenatalne wyszły ok. Od ok 4 dni skacze mi co chwilę ciśnienie na ok 160/110. Po tabletce spada ale po kilku godz wraca i do tego okropne bóle głowy? Miał A któraś z Was Tak?
 
Heda jeszcze raz gratulacje :)

Kapinka po pierwsze to gratulacje, ale bedziesz miec pomocnikow.
Mnie wymioty usytaly ok 17tyg, ale teraz znowu wrocily :(
Widac, ze masz nadciasnienie, a co na to ginekolog? Moze zwiekszy leki lub dolozy cos innego?



 
Dziekujemy pomoc faktycznie bedzie :happy2: dzieciaki sie ciesza :-) :)Biorę dopegyt jeśli mam ciśnienie to mam brać 3 razy dziennie.do tego dołożyła mi teraz Acard. Oczywiście tarczyca też leczę. I ginekolog byłam w czwartek to dopiero zaczęły sie te skoki sama nie wiem co robić czy iść wcześniej czy Nie?
 
reklama
Do góry