reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

U mnie złe wieści .. byłam na IP, lekarz mnie nastraszył, że jeden bąbelek nie żyje, potem, że żyje ale jest słabszy i mniejszy od brata, serduszko wolniej bije ..i że może się wchłaniać na dniach. Pojechałam bo zaczęłam plamić na czerwono..
Tyle szczęścia co i nic ..
Wiem co teraz przeżywasz... niestety przeżyliśmy to samo w 4 mscu ciąży... trzymam za Was kciuki...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej ! :) Chciałabym do Was dołączyć:) Mam na imię Patrycja, mam 25 lat . Jestem w ciąży bliźniaczej , w 26 tygodniu, dwie dziewczynki- dwujajowe :) Czuję się dobrze, póki co leżeć z przymusu nie muszę i w końcu poczułam od kilku dni delikatne ruchy dzieci :) Termin porodu na 26 kwietnia :)
 
czemu katastrofa?? Nie możesz porozumieć sie z druga Połówka[emoji5]
Ni jak z mezem nie moge sie dogadac :)

Dla synka wybralam imie jak mialam 15 lat, a 12 lat pozniej urodzilam synka i dostal imie wymarzone.

Dla dziewczynek ni jak nic mu sie nie podoba. Mial jedno imie upatrzone,l, to go rodzina zniechecila. Mam nadzieje, ze jak sie urodza poda imiona, ktore zaakceptowal.



 
reklama
U nas miala byc Izabela i Honorata. Nagle obrzydzili mu jego ukochana Honorate no to Iza tez odpadla. Wymyslilam Nela i Nina to krzywi sie. No to ma wymyslic dwa imiona i mi je podac :) poki co cisza ;)



 
Do góry