reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Tez chyba nie jak dwa. Bo fajne pojedyncze nawet 3w1 to 1200-1500-zl.

Musza na czym zarabiac slowo blizniaki to razy dwa, przeciez i tak rodzice kupia.



 
ja oba wozki kupilam uzywane, w bardzo dobrym stanie. Ten danny du za bodajze 1200zl a city minni za 900zl. A jeszcze danny sprzedalam za jakies 600 kolejnej mamie, wiec naprawe cenowo oplca sie uzywek szukac.
 
Ja zamówiłam wózek taki obok siebie 4 w 1 kiedyś jako au pair opiekowałam się blizniakami i oni mieli ten długi wózek dla mnie był straszny.
Dzisiaj byłam u lekarza i okazało się że szyjka mi się skraca a więc pożegnałam się w pracy i powiedziałam że już więcej nie przyjdę :( no i teraz to mam tylko leżeć jak się dalej będzie skracac to do szpitala za tydzień kontrola

 
1484253556-aaaaaa.png


 
Dziewczyny jeśli chodzi o wózki jeden obok drugiego, to ja słyszałam, że wszystko jest ok do momentu aż dzieci robią się większe i w tej spacerówce jest im za ciasno,wtedy trzeba kupić następny, co wy sądzicie na ten temat??
 
U drugiej rodziny u której pracowałam przy blizniakach ( pewnie dlatego sama teraz będę miała dwójkę bo ciągle otoczona jestem nimi hehe) oni mieli wózek jeden obok drugiego szerokość 78 cm to dzieci jeździły w nim do 4 roku

 
reklama
spacerówki i gondole sa w takich wózkach troche inaczej zrobione,przynajmniej w moim,nie ma niepotrzebnych rurek,materiałów jest bardzo nowoczesny a spacerówki sa super i myślę de spokojnie do 2 lat posłużą... A pewnie i dłuzej
 
Do góry