reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Cześć dziewczynki :)
Ja również witam nowe podwójne mamusie i gratuluję wszystkim rozpakowanym!
Przesyłam zdjęcia moich dziewczynek :)

Julka.jpgMajka.jpgMiJ.jpg
 

Załączniki

  • Julka.jpg
    Julka.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 69
  • Majka.jpg
    Majka.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 71
  • MiJ.jpg
    MiJ.jpg
    10,7 KB · Wyświetleń: 77
reklama
hejko
Kasia cudne są twoje córeczki:)
Milla w tabelce mozesz mi wpisac jednego chłopca:) bo te kolorki płec oznaczają tak?

mam pytanie odnosnie wózków,dostalismy prezent w postaci wózka,ucieszylismy się bardzo,niestety okazało się,ze ten wózek jest 2w1 czyli montowane foteliki samochodowe dla noworodka i niemowlaka i spacerówka.Twin Buggy With Car Seats And Accessories For Sale in Athy, Kildare from sarah john
i pytanie co teraz,jak ogarnąc temat spacerow w lecie?,rodzę w czerwc.malchom nie bedzie zbyt wygodnie w fotelikach zamiast gondolek.ma ktos taki wózek??? z tego co zerkałam do neta to nie ma mozliwosci kupienia wózka blizniaczego tylko głębokiego.nie wiec co z tym fantem zrobic:( bliscy chcieli zrobic prezent i zakupili tego typu wózek co w linku,miała byc niespodzianka i jasne,ze jest tylko co ja zrobię z maluchami przez te pierwsze poł roku??tym bardziej ze w lecie sporo czasu na dworze się spędzi,a mieszkam w bloku wieec nie ma mowy,ale sobie kocyk rozłozyc pod blokiem,
bede wdzieczna za rady.
 
nie ma opcji na wyjecie dzieci z fotelików na kocyk na trawke bo psy wszedzie sraj;/ wiec ile bedziey spacerowac tyleb bedą w fotelikach:/
 
Celina - nie wiem czy coś takiego by Ci nie pomoglo: Nosidło dla noworodka oczywiście pod warunkiem, że obie części wózka rozkladają się na płasko. Na penwo część tylna to tak, bo jest dla noworodka, ale ta dla starszaka to nie jestem pewna. Gdyby obie się dało, to wystarczy taki wkład kupić (oczywiście musi być dopasowany rozmiarem) i to spełnia funkcję gondoli przy wózkach spacerowych. Ale to rozwiązanie widziałam głównie przy wózkach gdzie dzieci leżą obok siebie, w takim jak Wy dostaliście podejrzewam, że może być kłopot z przednim siedziskiem....
Zawsze możecie kupić używaną gondolę, wystarczyć powinna na kilka pierwszych miesięcy. Na allegro naprawdę można za niewielkie pieniądze kupić, zwłaszcza jeżeli marka nie jest jakaś wyszukana. Na takie awaryjne rozwiązanie powinniście dać radę. A potem już będziecie mogli śmigać tym wózkiem sprezentowanym.
Na Twoją prośbę zmieniam też tabelkę:


1.Karmelova7.styczeń.14
2.Effcia12311.styczeń.14
3.Hannah342.luty.14
4.Katherine_mag26.luty.14
5.Maya1215.marzec.14
6.Milla7615.marzec.14
7.Julianna20.marzec.14
8.Marczitka25.marzec.14
9.Misiarska2.kwiecień.14 (30 marca)
10.Gabi00423.kwiecień.14
11.emilek8628.kwiecień.14 (4.05)
12.KasiaZG30.kwiecień.14
13.Rila3.maj.14
14.Agniecha7773.maj.14
15.Nanka4.maj.14
16.Paulinka_uk7.maj.14
17.Nana7ma10.maj.14
18.KPe00715.maj.14
19.Adb715.maj.14
20.Anulfka20.maj.14
21.Monika_8324.maj.14
22.Dolores3231.maj.14
23.cannot2(3) czerwiec.14
24.Liskaaa14.czerwiec.14
25.anula197816.czerwiec 14
26.Celina8618 czerwiec. 14
27.Edytka8420 czerwiec. 14
28.Paulineczka24 czerwiec. 14
29,Dagos29 czerwiec. 14
30.Fusun17 lipiec. 14
 
reklama
Do góry