reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Kasiamama widzę że sesja zaliczona:-), śliczne masz te dziewczynki.
Effcia gratuluje chłopaków
Justynia ja myślę , że karmelova już się rozpakowała, cos pare dni nie daje znać o sobie. Niedługo będzie info pewnie o narodzinach, daj spokój 40 tygodni ciąży bliźniaczej lekka przesada :szok:. Mi powiedzieli , ze jak sie nie rozpakuje do 38 tygodnia to będą wywoływać. Mnie to w sumie cieszy bo to bedzie juz donoszona ciąża a po za tym to już jest męczarnia, ja już mam serdecznie dosyć. a mają już razem 4 kg ja nie wiem ile będą miałay jak się urodzą, kolosy.
 
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku obecne i przyszłe mamusie!:-)
Gratuluję dzieciaczków Effcia.
U mnie nowy rok marnie się zaczął. O 4-tej rano pojechaliśmy z ostrym bólem w dole brzucha do szpitala. Ból dokuczał mi cały wczorajszy dzień. W nocy tak się nasilił, że obudził mnie ze snu. Na szczęście okazało się, że z ciążą wszystko ok, a ból był od mięśnia brzucha.
 
Happy New Year!
Emilek86- Oj to trochę się stresu najadłaś! Całe szczęście że to nic groźnego i dzieciaczki mają się dobrze.
Jutro kilka z nas a w tym i ja mamy wizyty kontrolne. Już się nie mogę doczekać. Dajcie znać po wizytach co u was!
 
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!! Ja też jutro mam USG i mam nadzieję, że u moich dziewczynek wszystko w porządku. Trzymajcie kciuki i powodzenia.
Emilek86 dobrze, że z dziećmi wszystko jest dobrze.
 
reklama
Effcia - GRATULUJĘ ") Jakie słodkie Maluszki :)))))))) Ciesz się takimi maleństwami bo będą rosły straaaaasznie szybko. Jak czas szybko leci - dopiero zalogowałam się na forum i stawiałam pierwsze kroki w "ciąży bliźniaczej" a moi chłopcy mają już 6,5 m-ca.... Jakoś mnie na wspominki wzięło jak tu zajrzałam :) Dziewczyny - życzę Wam spokojnych 38-30 tygodni ciąży, bez komplikacji i stresów :) Spokoju, odpoczynku, dużo energii i pozytywnego myślenia. No i wyśpijcie się na zapas - choć wiem że się nie da :) Noworoczne buziaki dla wyszystkich :)
 
Do góry