reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Nie wiem jak u was ale u mnie piękna pogoda więc zabrałam się za pranie ciuszków dziecięcych. Jak nie będzie pogody to będę prasować :-).
Napierajka jeśli chodzi o kosmetyki to staram się nie szaleć za bardzo. Mam już zakupiony zapas chusteczek nawilżających, gaziki nasączone, gaziki jałowe. Krem do pupy babydrem z rosmana i sudokrem na cięższe sprawy. Krem na "niepogodę". Zastanawiam się jaki płyn do kąpieli, jak uda mi się zdobyć flosleka to go kupie jak nie to myśle że z ziajka tez będzie ok.
No i zapomnialam o oliwce ale tylko do masażu (hipp).

Mam nadzieję że do 2 tygodni skompletuję już całą wyprawkę, bo jak z listy znikną już Flis12053, Justynia882 i Paolka to zacznie mi się robić gorąco.
 
reklama
Jjka tak jak napisala justynia882 bella mama na pierwsze dni w zupelnosci wystarczy. Na poczatku zdarzaja sie krwotoki wtedy jest trudniej ale to raczej jeszcze w szpitalu i tam jest pomoc od razu ( ja mialam krwawienie jeszcze zanim mnie zszyli po nacieciu i robili mi lyzeczkowanie, a dwie laski z mojej sali mialy kilka godzin po porodzie). Podkladow rozmiarow nie pamietam wiec nie pomoge. Ogolnie jednak powiem ze ten caly polog nie jest taki straszny jak sie wydaje. U mnie tez krwawienie dosc szybko ustapilo. Zuzylam moze max dwie paczki podpasek tych wielkich, potem jechalam na normalnych.
 
Witam wszystkich!
kasiamama
dzięki za wpisanie na listę;-) i dobrze wyczytałaś, u mnie jest parka :-).

Nie wiem czy był już ten temat poruszany, szukałam ale nie znalazłam jak narazie. A więc jaki rozmiar ciuszków kupiłyście na wyprawkę?? Jest to moja pierwsza ciąża i nie mam doświadczenia a wiem, że z tymi rozmiarami różnie bywa. A chciałabym żeby na trochę mi starczyło, zwłaszcza, że będzie dwójka dzieciaczków.
 
Dziękuję za dopisanie do listy, oraz serdecznie gratuluję rozwiązania.
Czekamy na więcej szczegółów tego co nasz czeka:-)

 
Ostatnia edycja:
Paolka gratuluję serdecznie!!! Ja tu nastawiona jestem, że pierwsza Flis się rozpakuje a tu proszę... :) Życzę dużo zdrówka Tobie i Maleństwom!!!

I znowu uaktualniam listę :szok::
1.Flis1205315.listopad.13
2.Justynia88229.listopad.13
3.
Kasiamama30.grudzień.13 (24 grudnia)
4.
Aneszka812.styczeń.14 (30 grudnia)
5.
Jjka5.styczeń.14
6.
Jok6.styczeń.14
7.
Karmelova7.styczeń.14
8.
Napierajka8.styczeń.14 (20 grudnia)
9.
Effcia12311.styczeń.14
10.
Hannah342.luty.14
11.
Katherine_mag26.luty.14
12.
Maya1215.marzec.14
13.
Milla7615.marzec.14
14.
Julianna20.marzec.14
15.
Misiarska2.kwiecień.14 (30 marca)
16.
Gabi00423.kwiecień.14
17.
Nanka4.maj.14
18.
Nana7ma10.maj.14
19.
Paulinka_uk10.maj.14
20.
KPe00715.maj.14
21.
Adb715.maj.14
22.
Monika_8324.maj.14
 
reklama
Do góry