reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Gucioo zdrowka zycze, sama sie nalezalam w pierwszej ciazy na anemie, wiec wiem,ze nic przyjemnego. ;/ my kupilismy dobry wozek za tanioche , bo nam sie trafilo, ale tez pewnie zmienie na lato na lekko spacerowke, ogladalam w sklepie Maclareny i silver crossy i sa super ;)
 
reklama
no i zaczynamy wolne:)
Po wczorajszym usg ,jak dostalam list o zredukowaniu godzin pracy, to moj manager sam do mnie przyszedl i powiedzial "ładnie'',ze mam wysuwac do domu o 13.Fakt wyszlam o 14:20,ale obojetne mi to.
Milena ja w irl tez nie mam za goraco,ale dzisiaj bardzo ładnie!Niby ma byc u nas pieknei teraz:)
dziewczyny brązik to fajny kolor -ja mam wozek brązowo -pomarańczowy -super!!!
manila Ty powinnas i to dobrze po tyłku dostac!!!!tak biegac z dzieciakami z przodu!!!!Ty baboku!odpoczywac masz!!!
morgenrood no widzisz takie problemy mnie trapia:-)wiesz zeby przy okazji urodzic, ładnie wygladac i dobrze sie czuc:))he he!
 
waaaa o to moje gondole:) jedna w wersji fotelika...cieszę się jak dziecko...jestem w szoku bo jeszcze gratis dostałam dwie torby:)
 
Gucio-wracaj do zdrowia
Rabbit
-Super kolorki tego wozeczka :)
Ja tez mam ABC zoom brazowy, do koloru tez nie bylam przekonana ale to nie najwazniejsze :)
Tez od wczoraj mam kuracje zelazem, troche sie dzis zle po nim czuje, ale tak musi byc bo dzieciaczki mnie zjadaja od srodka jak to Pani doktor powiedziala :) Znou bol gardla do mnie powrocil :wściekła/y:
Najnowsza wiadomosc z wczorajszej wizyty- dzieciaki sa glowami w dol odwrocone wiec czeka nas normalna droga... nie wiem czy sie cieszyc czy nie, wciaz sie obawiam .....
 
Hej :) troszkę nas nie było- a to dlatego, ze 19.05.2011 Basia z Piotrusiem postanowili że już mają dosyc siedzenia w brzuchu mamy.. jednak nie dotrwalismy do dnia dziecka.. ;-)
w koncu było CC, ale nie zaluje. Było jak najbardziej ok :)

a oto i oni:
zdjecie%252520111.jpg" height="266" width="400"
 
no i wózek kupiony!! wózek ze spacerowkami i gondolkami bez zadnych przetarc w bdb stanie zadnych wad (poza drobnymi ryskami na stelazu+ lekko zuzytymi kółkami) nie znalezlismy, wozek kupiony w fajnej cenie, co do koloru: braz jest ok, ale np jakbym kupowala w nowy to bylby np czarno czerwony lub czarno pomaranczowy, ale faktycznie jak jak dodac kolorowy kocyk to moze wygladac ciekawie:-p, ogolnie fajny wozek musze go tylko wyprac ale to szczegol, fotelikow nie kupujemy abc - mamy obiecane od rodziny i znajomych i skorzystamy z pomocy:-)

pozatym bylam u fryzjera... niestety hormony wziely gore i kolor nie wyszedl jak zwykle a farba ktora mi nakladala fryzjerka jest sprawdzona

moje maluszki dzis bardzo aktywne - pierwszy raz widze taka duza aktywnosc- szczegolnie córcia na gorze, caly dzien z drobnymi przerwami fika, non stop sie wypina i brzuch wyglada jakby z jednej strony byl wypchany:-), synus na dole ma mniej miejsca to tez mniej go czuje no i nie widze jak wypina moj brzuch bo wzrokiem siegam tylko po pepek...
 
nutria ale piekne i duze dzieciaczki!!!!!!!!!gratulacje!!!!!!!!
opowiadaj!jaka waga i kiedy urodziłas!?
piekna parka!a jka Ty sie czujesz???
 
Nutria GRATULUJĘ!!!!!! ŚLICZNE DZIECIAKI....super że wszystko jest ok....ale jakie duże....kurczę...pisz tu który to był twój tydzień...i wagę dzieciaków.....
 
reklama
nutria!! gratuluje maluszki śliczne, ale masz fajnie mozesz je w koncu przytulic! w ktorym tygodniu urodzilas i jakie duze byly dzieciaczki?
zycze duzo zdrowka!
 
Do góry