reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witajcie dziewczyny. przez ta cala zaraze jaka panowala na forum to i chyba mnie zaczyna brac przeziebienie.... ;/ a jak u Was samopoczucia?? w Pl to cieplutko... u nas zimno i deszcz... :eek:

Bidulko, to trzymam kciuki zebys jutro obudziła sie zdrowa, Ja w tej ciązy juz 4 razy byłam przeziębiona wiec jakas lipa.
Trzymaj sie i nie daj sie
 
reklama
morgenrood wiesz czasmai niektorzy nie chca czytac i szczegołach,ale wiesz ja rodze pierwszy raz i troche sie boje,jak to sie wszystko stanie....wiesz jak mi wody odejda, czy mozno pocieknie ,czy musze recznik dac do samochodu na czzas drogi do szpitala, czy zdaże na znieczulenie , czy TU przepraszam,czy nie zrobie kupki tak od parcia na sali.
No takie rzeczy mnie stresuja!

Mnie wczesniej rzucało na słodkie i słone od razu po sobie, a pozniej tylko na słodkie, tylko ja zawsze łasuch byłam:)
Tak , ja sie bardzo strasowałam najpierw ,ze nie dojde do 30 tyg, a teraz sie mogle ,zeby jak najdluzej wytrzymac!Tak jak mowisz do 38 tyg!!!!!oj super by bylo:)
He he jakbym siebie slyszala :) Hehe
Dzisiaj sie dowiedzialam ze na 99% bedzie porod normalny, cicho liczylam na cesarke no ale bedziemy probowac... do jutro, padammmmm
 
dzieki ddziewczyny postaram sie nie dac ;)
Rabbit ja tez mam tak caly czas, tylko dluzej pochodze, jakies zakupy czy male sporzatanie w domu i juz mnie ciagnie w dole ;/ takie to nieprzyjemne :-(
 
too dobrze że nie tylko ja tak mam bo już się martwiłam.....dzieciaki tak kopią mocno że brzuch mi się rusza jakby obcy miał z niego wyjść...:)

u mnie dzisiaj uuuuupał....uwielbiam taką pogodę....ale teraz z tym brzuchem to sapię, poce się i się męcze...więc dzisiaj w mieszkanku posiedze...:)
 
hej dziewczyny!
ja tez wczoraj pobiegalam po sklepach a potem ciaglo mnie w dole i twardnial mi brzuch, na szczescie nie bylo P. bo dostaloby mi sie za to ze biegalam po miesciea tak to moglam lezec do samego wieczora.

dzisiaj jedziemy ogladac abc design, i prawdopodobnie go kupimy, podobno nie ma zadnych przetarc ani zniszczen i jeszcze jest rok na gwarancji, troche kolor mi sie nie podoba - brazowy, ale cena atrakcyjna w komplecie z gondolami

u mnie rowniez upal, najprzyjemniej jest z samego rana jak powietrze pachnie jeszcze noca i lasem (do lasu mam 50 m):-)

pozdrawiam
 
manila ale ja widziałam ten brąz na żywo i jest naprawdę ładny...i pomyśl że dzieciaki ubrane na różowo czy niebiesko czy jakikolwiek kolor pasetelowy będą ślicznie wyglądać na tle czekoladki:)
 
tak Wam zazdroszcze dziewczyny pogody, u nas ma byc ddzis 17 stopni, a wczoraj bylo 10! no ale nic miejmy nadzieje ze szybko sie polepszy bo nawet do ogorodka nie moge wyjsc z mala jak leje...
rabbot ma racje, ja osobiscie lubie braz, a zawsze mozesz dodac cos od siebie, jakas kolorowa zabawka, kocyk czy kolorowy liner i juz wyglada inaczej ;)
 
hejka milena...współczuje pogody...przy takiej pewnie nic się nie chce...

a jeżeli chodzi o kolor...to ja też zamówiłam gondolki w kolorze brązu...tylko wkładkę ma pomarańczową:)
 
no nie bardzo wlasnie, ale jutro ma byc juz cieplutko...
nie moge sie odczekac bo w czwartek przylatuje do mnie moja mamcia i zostanie ze mna na 2-2,5 mies zeby mi pomoc w domku i przy Julci, wiec nie bede sama! yay! no i moze wybierzemy sie nad moze w sobote, nawet jak bedzie ziomno, to choc powdychac swierze powietrze... a mamy godzinke do morza :-)
 
reklama
Witam Was.

ja jestem do piątku w szpitalu, muszą mnie podtuczyć żelazem aby wyniki morfologii się poprawiły bo nie są za dobre.

u nas też upał na całego.. co mnie przeraża bo nogi już puchną :(

co do boleści w dole, kroku... u mnie jakaś tragedia.. tak ciągnie, tak boli jakby mnie stado koni skopało... strasznie boli a po dłuższych spacerach jeszcze gorzej..

ja kupuję wózek zwykły... za 900zł na allegro. bo wiem, że za rok na wiosnę kupię cobie pdowójną spacerówkę bo z doświadczenia wiem, że nie ma to jak lekki i wygodny wózek :D
 
Do góry