reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Nutria gratulacje!!! maluchy prześliczne jak możesz to wklej jeszcze jakieś foty, jak pierwsze chwile spedzone razem? jak dzieciaki?
 
gucioo i morgenrood - trzymam kciuki za poprawe zelaza, ja też chyba nie długo zacznę je łykać:( a jakoś mój organizm ciężko to przyjmuje
jaki macie teraz poziom żelaza?
 
nutria- gratulacje, dzieciaczki bomba!!!! Wygladaja jakby juz z miesiac mialy :) czekamy na relacje:)

niestety nie pamietam jaki dokladnie poziom mialam, tytaj nie daja wynikow do reki... cos nieznacznie ponizej normy. Dlatego sie tak slabo czulam, teraz musze nadrabiac a zelazo bardzo slabo sie wchlania do organizmu wiec wydaje mi sie ze mogli mi je juz wczesniej zaczac podawac... wrrrr...
 
Dziewczyny, z okazji dzisiejszego swieta składam Wam i Waszym dzieciom...tym w brzuszkach tez ogromnie ciepłe zyczenia zdrówka, pociechy z rodziców i pięknego dziecinstwa oraz lekkiego zycia. Buziaki
 
No to i ja się dołączam do wątku. Trochę późno ale lepiej późno niż wcale:-) Dołączam się do życzeń dla wszystkich forumowych dzieciaczków (tych w brzuszkach i tych poza nimi).
Rozumiem, że poziom żelaza sprawdza się poprzez badanie krwi. Ja miałam od początku ciąży tylko dwa razy: przy pierwszej wizycie cały zestaw i test PAPP-A. Dzisiaj mam wizytę u mojego lekarza więc popytam co i jak. Dobrze jest zaczerpnąć informacji ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
patrzalek....gratuluję!!! w który tygodniu jesteś?? wiesz już jaka płeć dzieciaków?? cieszę się że jest nas coraz więcej
 
Do góry