reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

hahahaha, ja tez. Jakos tak razniej mi z Wami, a te suwaczki to naprawde zmora. Atak zmieniajac temat to wiecie co, w rodzicielstwie najgorszy na swiecie jest brak snu:wściekła/y:
 
reklama
dziewczyny ja mam dwa pokoje i to malutkie i się nie martwię...jeden pokój będzie na początku sypialnią i pokoikiem dla dzieciaków a drugi salonem....
 
To ja mam jeszcze lepiej :D
Mamy dwa pokoje, jeden nasz, jeden 11-letniego syna i lada dzień kolejni dwaj chłopcy przyjdą na świat :D
Trzeba będzie sobie jakoś poradzić na początku, a za rok, lub dwa planujemy zmienić mieszkanie na większe.


Ale tu dzis ruch wieczorkiem się zrobił :D
 
nadrabiamy cały tydzień , nic dziewczynki idę sie przytulić do mojej córki bo mnie woła,do jutra spokojnej nocy pa pa :)
 
u mnie ciaza dwujajowa i powiem, ze tez bym chciala bardzo chociaz jedna dziewczynke.
Ja mam genetyczne juz za tydzien, bedzie to dokladnie 12tydzien.
 
reklama
Dziewczyny ja byłam przekonana ze 2 chłopaków będę mieć, usg w 16 tc pokazało że 1 jest więc już byłam szczęśliwa, a potem poszłam do koleżanki i zobaczyłam jej słodką 7 miesieczną córeczkę po której dostałam tony ubranek i zastanawiałam się w co ewentualnie będę ubierać chłopaków a 2 tyg później okazało się że 2 lokator to dziewczynka i teraz bardzo się cieszę z parki:) tyle że gdybym na 1 jak i na 2 usg nie spytała sama o płeć to chyba gin sam by nie powiedział...

Karola jesteś też z wawy czy wybrałas już szpital?ja się jeszcze nie zdecydowałam a lekarza prowadzacego niestety nie mam z szpitala:( więc myślę ze do końca kwietnia powinnam się juz na cos zdecydowac....

Dziewczyny z wawy te co już urodziły i są w drodze jaki szpital możecie polecić?
z góry ogromne dzięki
 
Do góry