reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Oj jak mi sie marzy żebyś Maluchy zaczeły kopać :) u mnie 16 Tydzień i cisza :(
Jak beda kopac tak jak moi , to zaczniesz zalowac :D fakt ze w koncu musialam sie przyzwyczaić i zaczac spac, ale ciezko bylo. W pierwszej ciazy tez czulam ruchy juz w 17tc. Ale niektore dziewczyny dopiero po 20 i to tez normalne :) doczekasz sie juz niedlugo.
 
reklama
Hej :) chciałam się przywitać i dołączyć do grona przyszłych mam bliźniaków. Mam 33 lata, jestem z Warszawy i jestem w pierwszej ciąży dokładnie 12+6. Termin z om wypada 24.10.19 ale ze względu na ciąże mnogą pewnie będzie wcześniej. Mam już za sobą usg prenatalne i test pappa - na szczęście wszystko jest Ok i chyba dopiero teraz zaczynam się nieśmiało cieszyć. Niestety nie było widać jeszcze płci albo lekarz nie był pewien i nie powiedział (marzymy o dziewczynkach). Ciąża jest 2k2o i dowiedzieliśmy się o tym już na 1 usg gdzie było widać dwa pęcherzyki ciążowe. Szok przeplatał się z radością i strachem bo pomiędzy pęcherzykami było widać ogromnego krwiaka i odklejoną kosmówkę. Na szczęście po msc leżenia plackiem i braniu mnóstwa leków wszystko jest Ok. Mam nadzieje, że najgorszy okres już za nami i będzie tylko lepiej. Z dolegliwości to miałam koszmarne mdłości bez wymiotów (może 2 razy się zdażyło), a teraz mdłości zastąpiła zgaga, na którą nic mi nie pomaga :(
Bardzo się cieszę, że znalazłam to forum i jest tu was tak dużo, bo jesteście najlepszą skarbnicą wiedzy praktycznej i inspiracją :)
Trzymam mocno kciuki za wszystkie przyszłe mamy! :)
Witaj i gratuluje! To zycze tych dziewczynek :) ja chcialam parke wyszlo dwoch chlopcow, a teraz nie zamienilabym zadnego na dziewczynke :D
 
Część, jeszcze nie pisałam na tym forum. Też jestem z okolicy :-) z Kobyłki, dziś zapisałam się do UCZKINA w Warszawie bo prowadzą bliźniaki. Mam 31lat, pierwsza ciąża, 7tc, biją dwa serduszka.Mam też trochę problemów ze zdrowiem: wycięta tarczyca, otyłość, astma, alergie, łuszczyca. Tydzień temu krwawiłam to chyba przez krwiak w macicy, jutro mam kolejne USG (dr.Lipa z Wołomina) mam nadzieję że będzie dobrze :-) też jeszcze nie mówilismy rodzinie
 
Część, jeszcze nie pisałam na tym forum. Też jestem z okolicy :-) z Kobyłki, dziś zapisałam się do UCZKINA w Warszawie bo prowadzą bliźniaki. Mam 31lat, pierwsza ciąża, 7tc, biją dwa serduszka.Mam też trochę problemów ze zdrowiem: wycięta tarczyca, otyłość, astma, alergie, łuszczyca. Tydzień temu krwawiłam to chyba przez krwiak w macicy, jutro mam kolejne USG (dr.Lipa z Wołomina) mam nadzieję że będzie dobrze :-) też jeszcze nie mówilismy rodzinie
Gratuluje :) Lipa robil mi druga cesarke w Wolominie :) tez chodze do poradni ciaz mnogich ale na Zelazna. Tam tez pracuje moja lekarz prowadzaca. I tez koncze w tym roku 31 lat [emoji85]
 
reklama
Do góry