reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Witaj,ja mam na 26.10 termin porodu,ale ginex mówił,że nie ma szans i że na początku października kładzie mnie do szpitala i zaplanują cc bo będzie już wtedy jakoś 37 tc. Ciąża bliźniacza jest bardzo męcząca,dla nieporównywalnie niż wcześniejsze pojedyncze:dry: większość obowiązków domowych przejął mój mąż,bo od wczoraj dosłownie pozycja schylenia się do czegoś jest mdłościo i zgago twórcza :)
To i tak dlugo dalas rade ;) ja juz od dluzszego czasu mezem się wyreczam w wielu obowiazkach domowych. Wystarczy ze mam 19msc synka na glowie i a to jesc, a to kupa, a to siku, a nawet samo" baw się ze mna" potrafi mnie dobrze zmeczyc ;) a nawet jakby policzyc ile czasu dziennie spedzam na podlodze, to pewnie by wyszlo ze 4h :p
 
pieluchy i ubranka wyprane i poprasowane....rozmiar 50 i 56 bo stwierdzilam ze dalsze pozniej wyciagne 8-)
zostaly mi kocyki i reczniki ale skonczyl mi sie plyn dla dzieci...jutro kupie to bede prala ;) a tak lozeczka zlozone, torba do spakowania czeka, powrzucalam pare rzeczy ale nie tak porzadnie...w sumie do kupienia to tylko laczki mi zostaly ;)
Brawo, to teraz tylko torbe pakuj i tucz dziewczyny zeby byly duze i silne jak sie urodza :)
 
Jakie slodziaki :D

Edit. Ale "moze byc kolejne" oznacza ze juz cos jest na rzeczy, czy tylko w planach? :)
Oznacza 26dc i taki obrazek... W poniedziałek idę na betę no chyba że @się pojawi przez weekend...
20180803_211527.jpg
 

Załączniki

  • 20180803_211527.jpg
    20180803_211527.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 258
A tak tematycznie to w którym dniu cyklu wyszedł wam test pozytywny przy bliźniakach... Ja ostatnio testowałem co najmniej tydzień po więc... A teraz w 22dc wyszła mi już blada kreska... albo tylko ja mam zwidy. Widzicie ja tu? Zastanawiam się jakie są procentowe szanse na kolejną kumulacje.
20180803_211323.jpg
 

Załączniki

  • 20180803_211323.jpg
    20180803_211323.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 239
reklama
Uu gratulacje :D widac kreske jak byk! Powodzenia w takim razie i trzymam kciuki :)

A jak drugie twinsy sie trafia? Huehuehue
Drugie też ogarniemy. Jak będą takie grzeczne jak te moje[emoji3]. A tak poważnie przeraża mnie myśl że mogło by być ich więcej jak 2. Zdarzają się takie przypadki że dziewczyny po bliźniakach miały trojaczki. I teraz pytanie jak ogarnąć samemu 5 małych dzieci i jak zmieścić to do auta...[emoji12] Ale na razie bez stresu... Tako tylko luźne myśli mi po głowie krążą. Na pewno będzie jedno[emoji12]
 
Do góry