reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczyny współczuję Wam tego bólu i jesZcze te skurcze..ze mnie lekarze śmieją się, że jestem stworzona do ciąży bliźniaczej bo czuję się dobrze, spaceruje po korytarzu i śpię w nocy. Ale ze względu na bezpieczeństwo dZieci i moje czas już na cc. Teraz łapie mnie już stres związany z jutrzejszym dniem, więc dzisiaj szykuje się ciężka noc ;)
A tu wypisują jeśli dzieci mają 2 kg
 
reklama
A jak odczuwasz te skurcze? To jakoś boli czy jest takie napięcie brzucha?
Boli macica na dole jak przy okresie. I to wcale nie mocno, a pokazuje na wykresie duże skurcze, ale to głównie jak dzieci kopią. Dzisiaj lepiej się czuję, ale wczoraj jak bym miała okres cały dzień. I co parę godzin nospe dawali, to już brałam.
 
@Alina1987 cieszę się razem z Tobą. U nas też na sali koleżanka szykuje się do CC. Codziennie kogoś zabierają, więc ciekawe jak do mnie dojdzie czy będę się stresować. Ale patrzę, że mało kto śpi w nocy. Ja się boję, że z nerwów ciśnienie.
 
@Ola__28.12 fajnie, że się do nas odezwałaś. Cieszę się, że tak dobrze radzicie sobie z dziewczynkami :) Brawo dla Ciebie, że zawalczylas o to, aby nie rozdzielali Cię z dziewczynkami- to bardzo mądra decyzja. Skoro jest wszystko ok to mogliby Was wypuścić już do domu - miejmy nadzieję, że nastąpi to lada dzień :tak:
@Alina1987 cudowne wieści - wspaniale, że juz jutro Twoje dzieciaczki będą z Tobą :biggrin2: Będę jutro mocno trzymać kciuki, żeby wszystko poszło dobrze. Daj znać, jak już będziesz znała szczegóły co do jutra. A stres w takiej sytuacji nieunikniony- pewnie też bym się stresowała i cieszyła jednocześnie :)
 
Dziewczynki, a mi dzisiaj zrobili kontrolne USG i znowu mi się synuś obrócił główka w dół, więc znowu mam szanse na poród sn. Ciekawe czy ten mały akrobata już zostanie w tej pozycji... W końcu mamy dzisiaj już 35+3tc :)
Waga dzieci: córcia 2500g, a synuś 2400g :D przepływy, ilość wody płodowych i wszystko inne prawidłowo :)
 
Cześć dziewczynki, mam już oboje przy sobie, bo Antosia ciśnie jest w miarę stabilne :)
Póki co spokojne, jak aniołeczki ;) nie trzymają co prawda temperatury ciała i Antoś ma asymetrie, ale najważniejsze że oddychają i wszystko z nimi dobrze. Na razie nie potrafią jeszcze ssać cycunia, a z pokarmem dziś nieco gorzej niż wczoraj ale dokarmiamy ich odrobinę w miarę potrzeb.
IMG_2756.jpg IMG_2761.jpg
 

Załączniki

  • IMG_2756.jpg
    IMG_2756.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 148
  • IMG_2761.jpg
    IMG_2761.jpg
    37,7 KB · Wyświetleń: 149
Cześć dziewczynki, mam już oboje przy sobie, bo Antosia ciśnie jest w miarę stabilne :)
Póki co spokojne, jak aniołeczki ;) nie trzymają co prawda temperatury ciała i Antoś ma asymetrie, ale najważniejsze że oddychają i wszystko z nimi dobrze. Na razie nie potrafią jeszcze ssać cycunia, a z pokarmem dziś nieco gorzej niż wczoraj ale dokarmiamy ich odrobinę w miarę potrzeb.
Zobacz załącznik 831439 Zobacz załącznik 831440
Słodziaki [emoji7] ja od dziś równo za tydzień przytulę maluchy [emoji4]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Necia świetne wiadomości, bardzo się cieszę :)
Ja już wiem że CC mam pierwsza, czyli ok 8. Do 10 powinno być po wszystkim. Chyba że jakieś nieplanowane cięcie wyskoczy, wiadomo jak to w szpitalu.
 
Do góry