reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ja mam jeszcze kilka sweterkó i cieplejszych spodenek. Teraz poluję na czapeczki i nie mogę znaleźć.
Ja glukozę wspominam dobrze. To jak rozpuszczony cukier. Problemem jest tylko wypicie tego na pusty żołądek, nic wiecej.
 
reklama
Dziewczyny, czy Wy tez macie kłucie w pochwie i jakby w dole brzucha? To juz 28 tydzień i marzy mi sie chociaz jeden spokojny, a tu ciagle coś...

Też się mi zdarza ale nie codziennie ale jak już kłuje to mam cały dzień z głowy.
Nawet ostatnio pytałam o to panią doktor to powiedziała że to normalne ewentualnie żeby poratować się paracetamolem. Ale wiadomo codziennie go jeść nie można....
 
Ja mam hemoglobinę 11,2 ale pani dr jest bardzo wrażliwa na punkcie swoich pacjentek i zawsze woli dmuchać na zimne :) Też dostałam skierowanie na test obciążenia glukozą i kolejny raz na przeciwciała w krwi bo mam grupę ujemną.
@adunnnia90 da się tę glukozę przełknąć? Podobno to jest strasznie słodkie?
@Ola__28.12 Ja czuję tylko jedną dziewczynę, kopie mnie z prawej strony, drugiej nie czuję wcale bo jest ułożona tak, że kopie mnie po kręgosłupie. Wczoraj na USG fikała jak szalona a ja nic nie czułam :)
@Shamel Trzymaj się, oby zapalenie szybko minęło.
Dla mnie to bylo straszne ale chyba dlatego ze kawy i herbaty nie slodze, i z napoi pije tylko wodę. Wiec dla mnie badanie tragedia...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam jeszcze kilka sweterkó i cieplejszych spodenek. Teraz poluję na czapeczki i nie mogę znaleźć.
Ja glukozę wspominam dobrze. To jak rozpuszczony cukier. Problemem jest tylko wypicie tego na pusty żołądek, nic wiecej.
Ja tez wlasnie sweterki i dresy cieplejsze

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam na sprzedaż 3 nowe komplety śpiochy plus kaftanik i 5 szt bodów (Ewa Klucze) rozm 50, body hm 50 po 2 szt na długi i krótki rękaw. Zdjęcia mogę wysłać na maila
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny zaczęłam się ostatnio zastanawiać, jakie ciuszki kupić na początek.czy oprócz standardowych body, śpiochów, kaftanikow, pajacyków kupujecie jakieś cieplejsze ciuszki? W końcu to zimowe dzieci, więc nie wiem czy sam kombinezon i kocyk wystarczy, a to moja pierwsza ciąża, więc jestem zielona:/
Tak jak dziewczyny piszą, można kupić jakiś cieplejszy (ale wg mnie lepiej nie za ciepły) sweterek i spodenki. Pamiętam, że ze starszym synkiem takie grube rzeczy nie były często używane, w domu i tak jest ciepło, poza tym dziecko zawsze jest okryte czymś. A na wyjście można ubrać np. 2 warstwy plus kombinezon i też będzie cieplutko:)
 
reklama
No to jesteście wielkie dla mnie, bo u mnie niestety znów skończyło się wymiotami po tym :( Szczęście takie że pani powiedziała że po 30 minutach już się wchłonęło więc nie trzeba powtarzać badania...
 
Do góry