reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
No to prawda, jakoś tak cichutko. Mnie jeszcze aż tak bardzo nie bolą ale to dopiero 17 tydzień.
Ja 20 ale tak of dobrych paru tugodni juz mnie bola na dole,a po całym dniu jak coś robię dużo to i całe tez :/ No nic muszę z tym fizjoterapeuta się umówić.
Ja mykam spać,leżę właśnie i moje dziewczynki mi w brzuszku "bulgotaja",oby jutro mniej bolały plecy,dobranoc :)spokojnej nocki
 
Cześć kochane:-* Wyszłam ze szpitala. Dolegliwości po lekach odpuściły.Żałuję, że tak późno trafiłam do szpitala, bo tylko niepotrzebnie się martwiłam no i męczy£am z tym napiętym brzuchem. Myślałam, że tak musi być. Teraz to się czuczuję jak nowa;) Ogromna ulga i lekkość. Przebadali mnie bardzo dokładnie, miałam chyba wszystkie możliwe badania i stwierdzili, że wszystkie wyniki są dobre, a szyjka jest zamknięta dłbardzo dobrej długości. Nadal biore te same leki co w szpitalu i mam się oszczędzać, dużo odpoczywać. Baaardzo mocno Was ściskam i dzięki za wsparcie :):):)
 
Ja 20 ale tak of dobrych paru tugodni juz mnie bola na dole,a po całym dniu jak coś robię dużo to i całe tez :/ No nic muszę z tym fizjoterapeuta się umówić.
Ja mykam spać,leżę właśnie i moje dziewczynki mi w brzuszku "bulgotaja",oby jutro mniej bolały plecy,dobranoc :)spokojnej nocki
No to odpoczywaj dużo kochana i nie nadwrezaj pleców :*
Widzę że Ty już wiesz co w brzuszku mieszka, a więc gratuluję :)
 
Ola bardzo się cieszę że wszystko dobrze się skończyło. Dbaj teraz o siebie :)
A ja siedzę w pracy i jakoś nic mi się dziś nie chce... :/
 
Ja 20 ale tak of dobrych paru tugodni juz mnie bola na dole,a po całym dniu jak coś robię dużo to i całe tez :/ No nic muszę z tym fizjoterapeuta się umówić.
Ja mykam spać,leżę właśnie i moje dziewczynki mi w brzuszku "bulgotaja",oby jutro mniej bolały plecy,dobranoc :)spokojnej nocki
Mi dzisiaj też bulgotają, u mnie parka na 90% :-) więc siedzę i się wczuwam i udaję, że pracuję :)
 
Cześć kochane:-* Wyszłam ze szpitala. Dolegliwości po lekach odpuściły.Żałuję, że tak późno trafiłam do szpitala, bo tylko niepotrzebnie się martwiłam no i męczy£am z tym napiętym brzuchem. Myślałam, że tak musi być. Teraz to się czuczuję jak nowa;) Ogromna ulga i lekkość. Przebadali mnie bardzo dokładnie, miałam chyba wszystkie możliwe badania i stwierdzili, że wszystkie wyniki są dobre, a szyjka jest zamknięta dłbardzo dobrej długości. Nadal biore te same leki co w szpitalu i mam się oszczędzać, dużo odpoczywać. Baaardzo mocno Was ściskam i dzięki za wsparcie :):):)
Hej. No to super. Oby teraz było tylko lepiej.[emoji7] [emoji7] I co Ci powiedzieli na temat tego brzucha? Jakie leki dostałaś?
 
No to odpoczywaj dużo kochana i nie nadwrezaj pleców :*
Widzę że Ty już wiesz co w brzuszku mieszka, a więc gratuluję :)
No staram się,ale nie mogę usiedzieć czy leżeć i zawsze coś muszę robić.
Dziękuje,dowiedziałam sie pod koniec 18 tygodnia,wiec ty pewnie tez wkrótce się dowiesz.Pochwal się jak juz będziesz wiedziec :) miłego dnia
 
reklama
Cześć kochane:-* Wyszłam ze szpitala. Dolegliwości po lekach odpuściły.Żałuję, że tak późno trafiłam do szpitala, bo tylko niepotrzebnie się martwiłam no i męczy£am z tym napiętym brzuchem. Myślałam, że tak musi być. Teraz to się czuczuję jak nowa;) Ogromna ulga i lekkość. Przebadali mnie bardzo dokładnie, miałam chyba wszystkie możliwe badania i stwierdzili, że wszystkie wyniki są dobre, a szyjka jest zamknięta dłbardzo dobrej długości. Nadal biore te same leki co w szpitalu i mam się oszczędzać, dużo odpoczywać. Baaardzo mocno Was ściskam i dzięki za wsparcie :):):)
Mi też brzuch strasznie się napina, jak wracam do domu z pracy autobusem to już ledwo siedzę. Po pracy leżę i odpoczywam i tak w kółko. To napięty brzuch trzeba leczyć? Lekarz jakoś to wybada czy to trzeba leczyć? Nie chcę brać leków niepotrzebnie. Lekarz mój jest na urlopie jeszcze tydzień i w sumie mu jeszcze tego nie zgłaszałam. Fajnie, że Ci pomogło. Z tego co czytam, to na wszystkie dolegliwości ciążowe najlepszy jest odpoczynek :)
 
Do góry