reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
K8sad ja mam jednego synka, nastawilismy sie na dwoch chlopcow, w ostatecznosci na parke, a dwie ksiezniczki to bylo zaskoczenie. Maz byl w lekkim szoku ;)



 
Mnie cały czas mówiono ze parka ale na ostatnim usg w szpitalu lekarka nie była pewna i teraz sobie myślę czy nie będę jednego chlopaczka na różowo ubierać Nawet imienia nie mam dla drugiego synka. No ale wiadomo że nie to jest najważniejsze. Jutro mam poród. Targa mną mnóstwo emocji. Trudno mi jest wyobrazić sobie to wszystko co jutro się wydarzy i te wielka zmianę ktora sie zacznie.
Co do poduszki to ja mam taką do spania ciążowa i nie wiem czy ona się do karmienia nada.
 
Hej dziewczyny, czy mogę się przyłączyć?
Mam na imię Asia, 38 lat i dwoje dzieci. Kilka dni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży z bliźniakami :)
Na początku niedowierzanie i szok. Na pewno są jednokosmówkowe. Za tydzień sprawdzenie czy mają jeden worek czy są w osobnych. Pragnę aby były w dwóch.
Pozdrawiam :D
 
Liv16 u mnie trochę odwrotna sytuacja, stanęło na tym że będzie dwóch chłopców, ale wcale bym się nie dziwiła jak mi się dziewczynka trafi... No ale tego to sie dowiem przy porodzie, pewnie dopiero za jakiś tydzień, może dziś ustalę z lekarzem datę cc. Trzymam kciuki za Twoj poród, żeby jak najmniej bolało i żeby maluszki były grzeczne jak aniołki, ładnie jadły i dawały Ci odpocząć :)
 
Liv będzie tylko dobrze. Wielkie zmainy ale jakie pozytywne.
U mnie tez się czas kończy. Zazdroszcze że znacie termin rozwiązania. U mnie mąż akurat ma zaplanowane wyjazdy i jak dzieci się źle wstrzelą to rodzę sama.

Bulkaasia witamy. Kolejna mama z trzecią ciążą bliźniaczą. :)
 
Hej dziewczyny :)
Samopoczucie fizyczne u mnie dobre gorzej z psychicznym. Tydzień temu gin stwierdził, że to na pewno ciąża jednokosmówkowa ale nie wie czy jedno czy dwuowodniowa. Mam wizytę 13/12 to się dowiem. Bardzo się boję i liczę, że będzie dwu.
 
reklama
No i pessar wyjęty, boję się trochę co będzie dalej :( trzymajcie kciuki żeby moja szyjka jeszcze trochę wytrzymała, chciałabym żeby maluchy jeszcze chociaż kilka dni poczekały... oczywiście już raczej nic im nie grozi bo dziś kończę 36 tydzień, ale zawsze by trochę jeszcze podrosły
 
Do góry