reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Kamiladon ale nie miałaś pokarmu czy jakieś inne przyczyny były?
Zależy mi na tym karmieniu. Coraz częściej myślę jednak żeby zdecydować się na cc. Boje się niedotlenienia dzieciaków lub jakiś innych zagrażających im komplikacji.
Kurczę ja niby też jakoś bardzo dużo nie przytylam. Ostatnio wyszło ze 12 jestem na plusie ale ten kręgosłup to masakra. A dziś nie śpię od 5 ale ogólnie nie jest chyba tragicznie z tym spaniem u mnie.
 
reklama
Wybaczcie moje pytanie. Jestem w ciazy dopiero 8tydzien (blizniaki 2k2o), pierwsza ciaza cc. Czy w drugim porodzie to ja wybieram jak chce rodzic?



 
Liv ja z bliźniakami przytyłam 2,5 kg przez całą ciążę. Dzieciaki wyssane ze mnie wszystko. Wyniki krwi mi poleciały. Według mojego lekarza przy takich wynikach i tak naprawdę schudnieciu bardzo ciężko by było rozkręcić laktacje. Może ktoś inny miałby więcej zaparcia ja nie dałam rady dostały tylko siary po 20 ml i więcej już nic nie miałam.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Liv ja z bliźniakami przytyłam 2,5 kg przez całą ciążę. Dzieciaki wyssane ze mnie wszystko. Wyniki krwi mi poleciały. Według mojego lekarza przy takich wynikach i tak naprawdę schudnieciu bardzo ciężko by było rozkręcić laktacje. Może ktoś inny miałby więcej zaparcia ja nie dałam rady dostały tylko siary po 20 ml i więcej już nic nie miałam.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
O rany 2.5 kg to faktycZnie schudlas i to całkiem solidnie. Musiałaś być wycieńczony. Nic dziwnego że był kłopot z laktacja . Suelen ja nie wiem jak jest w Polsce. To moja pierwsza ciaza i jestem teraz w niemczech. Tu przy ciazy blizniaczej nawet jeśli dzieci ułożone są glowkow to masz prawo do cesarki bo sama ciaza wieloplodowa jest wskazwskazaniem. Mój lekarz w polsce jeszcze też od razu zalecal cesarke. Może to też od lek zalezy i jego poglądów.
 
Mam nadzieje, ze będę mogła do Was dołączyć!
Dzisiejszy scan pokazał dwa maluszki. jednemu bije nuz serduszko ale drugiemu jeszcze nie. okazało się, że ciąża jest tydzień mniejsza czyli 5t2d i na tym etapie nie należy się martwić, że nie widać serduca,wiec za dwa tygodnie idziemy zobaczyć, czy wszystko dobrze.odkąd pamiętam marze o blizniakach a tu taki cud. jestem po niedawnej stracie coreczki, wiec tym bardziej jesteśmy w szoku. dodam, że o synka staraliśmy się 7 lat.. Teraz to jeszcze wiekszh cud. troszkę plamie, polozna mówiła, że może od implantacji ale to podejrzana sprawa dla mnie, gdyż robilam testy owulacyjne. glowke się skąd więc tygodniowe opoznienje, tym bardziej ze i test ciążowy wyszedł w 29dc.

Suelen, czerwcowa mama będziesz? myślałam, że dołączę do Was po scanie ale właśnie nie wiem co teraz.

Staram się wierzyć, że drugie serduszko tez się pokaże, pewnie będzie się ciagnelo te 2 tyg.
 
Lilith tak na czerwiec wypada mi czerwiec. Bylam w 6 serduszku nawet jednego serduszka u mnie nie bylo. Tydzien pozniej juz oba.

Ja tez plamilam, okazalo sie, ze mam krwiaka i od tygodnia w szpitalu.

Tez mam synka, ma 5,5 roku :)



 
reklama
Widzę na suwaczku Twojego Syneczka. Mój ma 2lata i 3m. cora ponad 10 lat.
Czytałam o krwiaku, nie martw się jeszcze jak w szpitalu jesteś pod dobrą opieka. trzymam kciuki by się wchlonal jak najszybciej! duży jest?

Miałam termin na 25 czerwca ale przesunelo się sporo, nie wiem co o tym myśleć robiąc testy owu. W przyszłym tygodniu idę do lekarza i kartę ciazy założyć to jeszcze wywiem sid wszystkiego bl dzis to był taki szok, że nawet pewności nie mam czy dobrze tydzień usłyszałam. mieszkamy w uk, to trochd inaczej to tu wygląda.

Babeczka tez mówiła, że ten z serduchem malutki i szybko serce pokazał. mi to ciagle nie pasuje ale nie pozostało nic innego jak poczekać.
 
Do góry