reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczyny mam pytanie do mam które już urodziły czy u waszych bliźniaków mam mimo 35tyg występowały bezdechy? Moje mają chociaż już bardzo rzadko i tlenu nie potrzebują ale mimo wszystko to chyba nie dobrze :(czy ktoś miał taki problem ze swoim?
 
reklama
V__8360 (2).jpeg


Moje szczęścia ;)
 

Załączniki

  • V__8360 (2).jpeg
    V__8360 (2).jpeg
    50,3 KB · Wyświetleń: 511
Beatak6 bardzo dziekuje za odpowiedz i za fotki twoich maluchow, sa slodkie naprawde.Jeszcze raz duzo zdrowka dla waszej trojeczki.

U mnie odliczanie do czwartku, czuje paniczny strach przed cesarka i tez przed tym ze porod moze zaczac sie w kazdej chwili a ja samiusienka w domu od 5 rano do 19stej, boje sie ze zaslabne przez klopoty z niskim cisnieniem i mam jeszcze kilka irracjonalnych strachow.
Ostatnio towarzyszyli mi rodzice ale ojcu sie odwidzialo po 3 tygodniach i zostawil mnie na lodzie, dodatkowo zabierajac mame ze soba, czuje rozgoryczenie i wscieklosc na wlasnego ojca, ktory sobie wrocil do Polski w najwazniejszym i najtrudniejszym dla mnie momencie, eh.

Przepraszam ze sie zale ale mam taka zlosc w sobie na niego, ze az mnie rozwala od srodka i juz nie wiem czy to hormony tak mi daja w kosc, czy przez ten strach przed nowa sytuacja nie mysle racjonalnie.
 
Beatak moje urodzone 33/34 problemów nie miały bo ale dostały w 30tc sterydy. Natomiast starsza córka mimo porodu w 37 tc miała problem z bezdechmi przez kilka dni. W domu też się zdazalo ale monitor oddechu pomagał i ja przebudzal w razie czego i łapała oddech sama. W czasie snu mocnego czasem "zapominala" i przeszło ok 3 miesiąca życia


Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beatak moje urodzone 33/34 problemów nie miały bo ale dostały w 30tc sterydy. Natomiast starsza córka mimo porodu w 37 tc miała problem z bezdechmi przez kilka dni. W domu też się zdazalo ale monitor oddechu pomagał i ja przebudzal w razie czego i łapała oddech sama. W czasie snu mocnego czasem "zapominala" i przeszło ok 3 miesiąca życia


Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
Moje też dostali sterydy w 30tyg. Mam pytanie czy te dziecko które miało bezdechy ma jakieś konsekwencje zdrowotne z tego powodu?
 
Marluna trzymaj się dzielnie!

U mnie z pozytywnych wieści nie mam żadnej infekcji, z posiewu nic nie wyszło, więc nic nam na razie nie zagraża! Ale zaczęła mnie martwić sprawa tych sterydów. Trafiła do mnie na salę pani w 25 tc też z odpływającymi wodami i już sterydy dostała, druga, która przyszła wcześniej, w tym samym tygodniu co ja - też dostała. A ja nie. Już raz pytałam o to lekarzy, ale nie wiem, czy zapomnieli czy co, jutro znowu zapytam, czemu ja nie dostaję, może uznali, ze u mnie rokowania lepsze, bo nie mam skurczy na przykład (sama nie wiem), ale mogli też po prostu zapomnieć...
 
Żadnych. Zdrowa czterolatka. Takie drobne bezdechy się zdarzają. Jeśli po przebudzeniu normalnie łapie oddech to znaczy ze to kwestia jakiejś niedojrzalosci i powinno przejść samo. Przynajmniej tak mi to pediatrzy tłumaczyli i mieli rację. Wszystkie badania zawsze miała prawidłowe np. Wszelkie usg

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja juz po!!!!
Aleksander 2200, troche podtrzymywany tlenem bo sie zachlysnal wodami. Dominik 1930 radzi sobie lepiej od braciszka. Pani doktor powiedziała, ze sie jej chłopcy podobają i juz na wieczór zaczela im skręcać tlen. Mam nadzieję, ze bedzie tylko lepiej!
 
reklama
Do góry