reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
NieTupska który ty masz tydzień? Nie czasem jak ja 32? Kurde juz mi się myli która w którym tyg.


Mnie dziś puszczają...ktg wyszło dobre rano..ale wzięłam się na sposób bo każą tu jeść słodkie przed ktg dziś die jadłam i dziewczyny łagodnie się zachowywały to macica nie szalala mimo że ja tam skurczy nie czułam a ktg swoje [emoji2]


NieTupska jak wody juz odchodzą to nie długo urodzisz pewnie bo jak to tak bez wód nie mogą trzymać...w

Trzymam kciuki i dawaj znać.

eiktkw7i1lgslap3.png
 
O kurcze Nietupska to życzę by jednak się uspokoiło i te ze 2 - 3 tyg byś jeszcze polezala w trojpaku!!!
 
Patuska to dobrze ze się wszystko uspokoiło i ze wracasz do domku. U mnie też się wszystko uspokoiło - niestety i pewnie jutro do domku. A dziś juz mam pełne 36 tyg wiec mogło by się już zacząć. Tym bardziej ze maluchy dziś tak dają w kość ze masakra. Młody na pęcherzu ze ciężko mi utrzymać a młodej nogi pod cyckami - wiec oddychać prawie nie idzie :(
 
Gosiu gratulacje!!! Super ze wszytko dobrze i ze juz w domku. ♡♡♡ to teraz zdrówka i sił!!! Przespanych nocy i dobrego apetytu młodzieńców ;)
 
reklama
Marti dzięki za info bo ja nie widzę z telefonu suwAczkow...


Gosia gratulacje. Pięknie ze 37 tyg dałaś rade [emoji6] i waga maluchów super ...

eiktkw7i1lgslap3.png
 
Do góry