reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

witaj Ineska

1.KasiaZG14 kwiecień 14
2.Agniecha77716 kwiecień 14
3.Adb717 kwiecień 14
4.Paulinka_uk24 kwiecień 14
5.Kaśka902 maj 14
6.Nana7ma10 maj 14
7.KPe00715 maj 14
8.Iwizara20 maj 14
9.Dolores3231 maj 14
10.Edytka8418 czerwiec 14
11.Paulineczka24 czerwiec 14
12.Dagos29 czerwiec 14
13.Gosia.8217 lipiec 14
14.Anielka2 sierpień 14
15.Domi888 sierpień 14
16.Madison13 sierpień 14
17.Majeczka8415 sierpień 14
18.Sarenka89
19 sierpień 14
19.Alicja323 wrzesień 14
20.
Ineska1984
5 wrzesień 14
21.
perelka060918 wrzesień 14
22.
a_nka20 wrzesień 14
 
reklama
ineska ja tez z warszawy, ja zmienilam lekarza niedawno, chodze do artura barana i bede rodzic w orlowskim, bo on tez tam pracuje.zawsze mowi ze jak go nie bd to jego koledzy dobrze sie zajma.
a ty to kogo chodzisz, myslalas juz o szpitalu? ja dlugo sie zastanawialam i tez myslalam o starynkiewicza
 
Hej, ja tez chodzę do dr Barana i tez mysle o szpitalu Orłowskiego :) w zasadzie zmieniłam lekarza cztery razy, bo źle trafialam albo nie chcieli sie zajmować ciaza bliźniacza albo wizyta trwała 5 min.- zero zainteresowania:/ U dr Barana w końcu czuje sie bezpiecznie!:)
 
Mam pytanie- od którego tygodnia/ miesiąca jesteście na zwolnieniu? Ja jeszcze pracuje, ale zastanawiam sie kiedy czas odpocząć, żeby nie zaszkodzić sobie i dzieciaczkom.
 
ja jestem od 8tyg, ale fatalnie znosze ciaze, pozatym pracowalam glownie na noce po 12h przy komputerze jako kontroler jakosci znakow pienieznych wiec za duza odpowiedzialnosc wtakim stanie to dla mnie bylo. ale brakuje mi pracy bo ja lubie
 
O gratulacje ! Jaka ladna waga ;)

Ineska ja jestem na zwolnieniu od 10tc ze wzgledu na odklejanie sie lozyska. No i typ pracy - stojąca. Zreszta mam wrazenie ze korporacje takie jak moja tak wlasnie wola ;)
 
reklama
Witam Was i wszystkie nowe mamy!
W koncu mam tydzoen przerwy od nauki i codziennych obowiazkow. I ja i synek mamy przerwe swiatczena :tak:
A tak poza tym to rosniemy i zaczynamy się turlac. Jedna dzidzia zeszla mi kilka dni temu tak nisko, ze sprawia bol przy kazdym kopnieciu. Momentami to się boje, ze zaraz zaczne rodzic tak nisko ja czuje :szok: Upolowala sobie pecherz no i ciezko jest. Samochodem ciezko jezdzic, siedziec nawet trudno. Mam nadzieje, ze jeszcze jakims cudem zmieni pozycje. We wtorek mam USG to sie dowiem cos wiecej o jej polozeniu, bo moze nadwrazliwa jestem, a w ciazy bylam ostatanio ponad 6 lat temu, wiec ta teraz to jakby pierwsza :confused:
Dzis rano wstalam o 7:30 zjadlam sniadanie dla cukrzykow po czym poszlam znowu spac, wstalam o 11:30. Cukier mam w normie prawie caly czas. rzadko kiedy norme przekraczam. Ide sobie kawe jaka zrobie, bo zaraz znowu pojde spac :-(

Adb Tobie to już sekundy zostaly :-D
Mama290- alez Wam się trafilo, gratuluje!
Sarenka- az mnie zmrozilo co powiedziala ta sedzina. A nie moglo babsko przelozyc rozprawy do czasu urodzenia się dzidziusiow? Może jest jeszcze opcja, aby się odwolac? A co do tej roznicy w wadze- lezysz na lewym boku? -bo to pomaga podobno.
Perelka- swietnie, ze wyniki wyszly w normie, oby tak dalej
Emilek- cudownie, ze już w domku jestescie :-D Tym bardziej, ze ostatnie dni ciazy były pelne niepewnosci
Dagos- czego się ucze? Studiow mi się na starosc zachcialo :rofl2::rofl2: W Pl wzielam urlop dziekanski i ruszylam w swiat z zamiarem powrotu po roku, no i nie wrocilam. Postanowilam tutaj naprawic to uchybienie :-p
 
Do góry