reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Adb7 powiedział ze wszystko super, obserwowac zaczniemy jak roznica bedzie ponad 15%, wtedy wizyty co poltorej tygodnia ... ale to 13% na tym etapie to wg mnie duzo, z drugiej strony moze sie zaraz podtuczyc troszke mniejszy, nie musi to być wina ttts, chyba ....
 
Sarenka mi o tych 15% lekarz mówił dokładnie to samo. Myślę że nie ma się co martwić, jak przepływy są dobre. U mnie też przepływy są ok a różnica ostatnio wynosiła ok 300g. Na moje pytanie dlaczego tak się dzieje usłyszałam, że po pierwsze może to być błąd pomiaru (mniejsza córeczka ma główkę w kanale rodnym i za każdym razem był problem z pomiarem przepływów w tętnicy mózgowej), a po drugie że mam dwoje dzieci w brzuchu i natura ogranicza wzrost jednego aby się mogły pomieścić + na moim etapie łożysko nie jest już tak wydolne.
Myślę że kolejne USG cię uspokoi i tego ci życzę:-), bo wiem jak w naszym przypadku te różnice w wadze są stresujące.
 
A moi na polowkowym mieli po 364 - to się dopiero równo dzielą. We wtorek kolejna wizyta i USG mam nadzieje, ze nadal tak grzecznie na wadze przybieraja. Stresuje się tez bo mam teraz mieć podane sterydy, dobrze ze wtorek juz blisko.
 
Cześć Dziewczyny! Chciałabym dołączyć do forum:) jestem przyszłą mamą bliźniąt, termin mam na 5 września, najprawdopodobniej bedzie parka. Mogę prosić o wpisanie w tabelkę?
 
Witaj Ineska. Ja jestem z okolic Warszawy ale ciążę prowadzę w przychodni przyszpitalnej na Pl. Starykiewicza 1/3 w Warszawie i tam też będę rodzić. Z prowadzenia ciąży jestem bardzo zadowolona. Mają poradnię ciąż wielopłodowych więc specjalizują się w prowadzeniu tego typu ciąż. W którym tygodniu ciąży jesteś?
 
reklama
Do góry