reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Kamilasze na poczarku schudlam i bilans taki wyszedl....
O cholestazie wyczytalam w internecie. Mam nadzieje ze to falszywy alarm, bo to rzadka choroba
 
Ja mam termin na Tłusty Czwartek 27.02 - wtedy kończę 37tydz :tak:

Anulfka upomnij się o to kangurowanie, może wam juz pozwolą. Dla mnie Ujastek jest super jak ciąża jest niedonoszona, ale ma też ogólne minusy - nie widzisz dziecka przez wiele godzin po cc, a tu gdzie jestem masz je od razu przy sobie, jak z dzieckiem co nie tak to ono zostaje a ciebie wypisują, a u mnie leżysz z dzieckiem jak długo trzeba. Ważne że Wami się tam dobrze opiekują :tak:
 
mój wielki dzień ma być 6 marca. Dzień wcześniej po południu mam zgłosić się na IP, położą mnie na noc.
Jutro idę tylko idę na badania krwi, te o których pisała Edytka, zamówię wyniki na CITO. Zobaczymy co wyjdzie.

Dzisiejsze KTG to był koszmar, leżałam ponad godzinę, a maluchy nie chciały współpracować. Uciekały, tętno zanikało, cały czas włączał się alarm. Widać, że już chyba mają dość przebywania w brzuchu. Mam nadzieję, że na zewnątrz będą grzeczniejsze:-D

Kathertine - czekamy na fotki!
Julianna - to mnie przegoniłaś. Będę trzymać kciuki z malutkimi przerwami na pączki :)
 
Julianna - super! Tylko paczka nie zjesz w tlusty czwartek w tym roju:p
Powodzenia i będziemy czekać na wieści; )
Edytka - dzięki za info, poczytalam teraz troche o tej cholestozie, to głównie zaczyna sie od swedzenia dloni i stóp, mnie masakrycznie swedzi brzuch (pewnie przez rozstepy) i nogi, zobaczyny powem jeszcze we czwartek to lekarzowi.
Milla - super ze w końcu wiesz na czym stoisz, jak tyle wytrwalas to dzieci pewnie urodza sie w wyznaczonym dniu:) ja zglaszam sie 11.03 więc zależy ile będziesz leżeć potem moze sie zobaczymy moze nie, a moze u mnie cos wcześniej ruszy. Daj znac jak wyjdą Ci te badania.
 
Julianna, Milla, Kamilasze - fajnie, że w końcu macie terminy rozwiązań. Będziemy mocno trzymać kciuki i czekać na wieści i fotki. :happy:

Katerin chyba się na nas wypięła, że nic się nie odzywa;-) Albo opieka nad dziećmi zajmuje jest całe dnie i noce:-p


Wszędzie już głośno o tłustym czwartku i pączkach. A za mną od dwóch miesięcy chodzi pączek z cukrem pudrem i marmoladą albo budyniem. Ehh... A mi nie wolno niestety...:no::no::no:
 
A to moja fotka "tuż przed" ;-)

IMG_4713.jpg
 

Załączniki

  • IMG_4713.jpg
    IMG_4713.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Do góry