reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Aga Natalia dzieki za odzewm jak przyjdzie to dawaj znac :) mnie tak meczy kwestia wozka ze zastanawiam sie nad tym codziennie normalnie i biore wszytskie za i przeciw :-)
 
reklama
Kasiona miałam ten sam problem, ale po wielu godzinach w internecie, wielu opiniach zdecydowałam się na zooma.
Co wiedziałam od początku to fakt, że chcę wózek jeden za drugim.
Najpierw myślałam o Jane, ale przeważyły opinie zooma.
Jak będzie okaże się w praktyce!!!
 
http://m-store.pl/wozki/twin/Kolorystyka/600/18.jpg- to jest moj upatrzony wozek:-)Nie wiem,czy wyswietli sie akurat ten,ktory mi sie podoba?!Chce ten w paseczki!Niedrogi,nieduzy...Na drozszy mnie nie stac.Zreszta ten wydaje mi sie zgrabny,ma duzo w zestawie:-)
A tak w ogole powiedzcie mi Dziewczyny kiedy kupujecie lub kupilyscie wozek?Mi zostalo jeszcze niecale 5 tygodni do porodu,ale nie wiem czy kupowanie wozka przed rozwiazaniem to dobry pomysl?Roznie moze sie wydarzyc:no:Co prawda dziewczynki sa zdrowe i jestem pewna,ze w ciagu miesiaca raczej nic zlego nie powinno sie zdarzyc,ale:crazy:No wiecie....Boze,jestem przesadna:szok:
 
http://m-store.pl/wozki/twin/Kolorystyka/600/18.jpgpnie chce mi sie link wkleic...moze teraz?
moz-screenshot.png
moz-screenshot-1.png
 
ja tez dokonam zakupu za jakies dwa miesiace wiec bede w 28 tygodniu :) nie jestem przesadna i chociqaz duzo osob mi mowi ze wczesnie jeszcze ja juz kupuje pierwsze rzeczy dla maluchow :)
 
reklama
Witam trojpaczki. :)
NIe bylo mnie pare dni a to za sprawa nowonarodzonej Matilde (corki szwagierki). Urodzila sie 28.04, ale w domu od 1.05, piekny klocek 3900 gr :)

My wyszliśmy wczoraj ze szpitala(już 7 raz...)
Moje dzieci w 32tc ważą 1500 i 1600 i lekaż mówi że jak na mnie(jestem drobna)to bardzo ładnie:-D ale niestety mam już skurcze:baffled: ale musimy wytrzymać jeszcze chociaż dwa tyg. lekarz mówi że jak będzie 36,1dzień to będą od razu mnie cieli(czyli najpóźniej urodzę 1 czerwca:-))

mój brzuszek też malutki bo we wtrorek zaczyna się 33tc a ja mam 105cm:szok: i mam 12kg na plusie

a co do szyjek to u mnie od początku krótka,ale lekarze mówią że to zalezy od budowy kobiety,moja cały czas krótka i miękka a pomimo tego nie mam jeszcze rozwarcie:-)
Ale dzieci już tak szaleją że aż boli,moje ułożone są jeden główką w dół a drugi miednicowo
Ewus, kurcze przykro mi, ze juz 7my raz w szpitalu, ale najwazniejsze, ze dzieciaczki rosna.
U mnie tez za kolka dni 32 tydzien, jestem ciekawa ile waza, w 28 tyg mialy 1270 i 1300 gr...i oboje byli ulozeni glowkowo co chyba sie nie zmienilo po kopniakach na zebrach :)

Ewus,masz prawie jak ja,tzn dzieciaczki tez sa prawie tej wielkosci.Ja koncze w czwartek 32 tydzien,a moje dziewuszki waza po 1600 gr!Podejrzewam,ze urodzimy w tym samym czasie!:-)
Ja pewnie tez bede rodzic w podobnym czasie :)

Witajcie dziewczynki, jestem wlasnie po usg polowkowm, z maluszkami wszytsko ok ! Co za ulga normalnie :) Jeden wazy 345 drugi 325g :) i od wczoraj caly czas daja o sobie znac ze sa w srodku te minikopniaczki sa urocze hihi
Kasiona, super, ze z dzieciakami wszystko ok, znasz juz plec, bo nie pamietam :)

Mam takie moze nieapetyczne pytanie-czy ktoras z Was ma problem z hemoroidami?U mnie od 3 miesiecy sa masakryczne!Kazde wyjscie do toalety to ogromny stres i bol!Na razie musze czekac na rozwiazanie,a potem chyba to juz operacja:no:
Ja od kilku tygodni mam ten problem :(, na razie mnie nie bola i smaruje je masciami, ale wiem, ze przy porodzie sn moga jeszcze sie zaostrzyc, choc po maja tendencje do zanikania. Problem w tym, ze podczas ciazy i karnienia nie mozemy brac zadnych tabletek na nie... Spowodowane sa uciskiem macicy na jelito i progesteronem, ktory rozluznia i nie ma tak dobrego krazenia niestety.
Mozesz na razie pic duzo wody, jest owoce i warzywa, otreby, bo zawieraja blonnik i to niestety tyle...

http://m-store.pl/wozki/twin/Kolorystyka/600/18.jpg- to jest moj upatrzony wozek:-)Nie wiem,czy wyswietli sie akurat ten,ktory mi sie podoba?!Chce ten w paseczki!Niedrogi,nieduzy...Na drozszy mnie nie stac.Zreszta ten wydaje mi sie zgrabny,ma duzo w zestawie:-)
A tak w ogole powiedzcie mi Dziewczyny kiedy kupujecie lub kupilyscie wozek?Mi zostalo jeszcze niecale 5 tygodni do porodu,ale nie wiem czy kupowanie wozka przed rozwiazaniem to dobry pomysl?Roznie moze sie wydarzyc:no:Co prawda dziewczynki sa zdrowe i jestem pewna,ze w ciagu miesiaca raczej nic zlego nie powinno sie zdarzyc,ale:crazy:No wiecie....Boze,jestem przesadna:szok:
Nie widac tego wozka... Moze wkleisz fotke... Ja kupilam juz okolo 25 tygodnia, ale jeszcze czekam na niego (dzis dostalam info, ze podobno wyslany, choc nie uwierze poki go nie zobacze), juz 2 miesiace na niego czekam...Trzeba byc dobrej mysli...

Ja mam ten sam problem:/nawet raz miałam stan zapalny...wiec wiem jaki to ból...Ale nie da się z tym teraz nic zrobić a po porodzie b.często same sie chowaja:tak:


Ja tez nie mam wózka,a lada chwila moge urodzic...ale i tak w pierwszych tyg nie będzie potrzebny,więc bedę miała czas żeby kupic...ale ja chyba zdecyduje się od razu na spacerówki....w sumie teraz lato będzie a na zimę bedą juz siedzieć...A 3w1 z tego co zasięgnęłam opini nie są praktyczne(pojedyńcze a co tu mówić o takim gabarecie:-D) z gondolek szybko mi wyrosną,a w spacerówkach przecież też leżą na płasko więc szkoda mi wydawać dwa razy kase,wole kupic od razu porządne spacerówki(bardzo zastanawiałam sie nad tym 3w1 lub 2w1 ale po dłuższym rozważaniu doszłam do wniosku żę lepiej od razu spacerówkę...)
Ewus, moj wozek nie ma spacerowki rozkladanej na plasko i chyba zaden wozek jeden za drugim nie ma takiej opcji, po prostu nie jest to mozliwe bo jeden drugiemu lezalby na kolanach :)
Nad jakim sie zastanawiasz?
 
Do góry