reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Anulfka wytrzymaj u mnie jak stwierdzili 1,5 cm szyjkę powiedzieli że najważniejsze ze nie ma rozwarcia ,po tygodniu leżenia i wstawania tylko do toalety szyjka sie wydłużyła do 2 cm i wtedy wypuścili do domu z nakazem leżenia mogę sobie jedynie herbatę zrobić i udać się do toalety też dostałam sterydy na płucka jutro pewnie bedziesz miała kolejny zastrzyk . Ściskam mocno i witaj w klubie leżących
 
Piekne mamy te brzuchole.
Anulfka Trzymam kciuki za Ciebie. Lezenie pod opieka na pewno pomoze.
Misiarska Piekna waga maluszkow.
Rila piekny wynik. Mnie jeszcze czeka ta glukoza. w czwartek o 8.00 rano ide:szok:
Co do cwiczen to ja sobie odpuscilam. :-p Ja ostatnio znowu mam twardnienia brzucha takie troche mocniejsze. Biore juz 8 tab. magnezu na dzien a tu jeszcze tak czesto mnie chwyta. Dobrze ze ide w czwartek do lekarki to zapytam czy to normalne ze tak czesto mam.
No i niestety dzis jak widac znowu nie umiem spac:wściekła/y: pospalam 4 godziny i juz wyspana
 
Ehh... Agniecha ja tez mialam okropna noc;( od 4 juz nie śpię. Byly miedzy 4 a5 dwa porody pare sal obok i kobiety sie przekrzykiwaly z bolu ale pozniej fajnie bylo uslyszec placz tych noworodkow. :-) kregoslup boli mnie od lezenia w tej dziwnej pozycji. Czekam na obchod.
 
Anufka- trzymaj się dzielnie. Lezenie w szpitalu nie jest mile, ale pomyśl że to dla maluchów.

Agniecha- aż się boję ile będą ważyć na koniec...

Marczitka lez ile się da. 2 cm szyjki to nie przelewki. Ja dziś też się nie wyspałam. Ale to przez chorobę corci. Coś ma katar od wczoraj no i dziś pojawił się kaszel.
 
Ostatnia edycja:
Byly miedzy 4 a5 dwa porody pare sal obok i kobiety sie przekrzykiwaly z bolu ale pozniej fajnie bylo uslyszec placz tych noworodkow. :-) kregoslup boli mnie od lezenia w tej dziwnej pozycji. Czekam na obchod.

Jak tak każdy poród będziesz słyszała, to Ci się odechce wszystkiego:-p
W jakiej dziwnej pozycji leżysz, o której piszesz? Nogi wyżej od głowy


Ja też dzisiaj nic nie spałam. Migrena mnie dopadła. Ok 3 nad ranem osiągnęła maksimum i myślałam, że łeb mi rozsadzi:wściekła/y:
 
witam dziś z rana:) mi w nocy często twardniała macica i to pomimo brania leków :(
Anulfka-tobie to pewnie na dniach założą szef na szyjkę
Misiarska- leżę staram się jak najmniej wstawać ,zatrudniłam mamę która coś nam ugotuję i posprząta chciałabym już mieć 35 tygodni za sobą
 
Widzę dziewczyny że od samego rana aktywność :-)
Anulfka- daj znać jak tylko coś będziesz wiedzieć! Najważniejsze że jesteś pod stałą opieką! Jak mnie się szyjka skróciła w 17 tyg byłam przerażona bo to było tak wcześnie że by Maluszków nie uratowali, a minęło już prawie 10 tyg i leżenie + leki zdziałały cuda! Staraj się myśleć pozytywnie bo jak ja wtedy sobie przypominam leżałam tak spięta przez kilka dni że brzuch był cały napięty przez te nerwy! Jak trochę odpuściłam to i brzuchowi się polepszyło :-) Trzymamy za Ciebie i Szkrabiki kciuki!
Agniecha- nie zazdroszczę tej glukozy. Wypij to świństwo jak najszybciej i bądź dzielna.
Misiarska- dobrze że Dzieciaki są duże, zawsze tak straszą że bliźniaki to mikruski, przynajmniej będziecie mieć szybki wypis do domu i będzie co na ręce wziąć :-)
Marczitka- u mnie mama na zmianę z teściową obiady od 2 miesięcy gotują, a mąż śniadania i kolacje robi, a przekąski i picie mam cały czas obok żebym się nie ruszała za dużo. Wstaję do ubikacji i tyle. Nie jesteś sama! Ja odliczam do 30 tyg wtedy trochę odpuszczę! Myślę że teraz coraz bardziej jesteśmy na te twardnienia narażone bo dzieciaczki rosną i kopią coraz mocniej i to na pewno ma wpływ. Poza tym macica zaczyna ćwiczyć skurcze przed porodem.
A jeszcze w sprawie magnezu, mnie pomaga. Biorę go razem z potasem tzw Magnokal i dzięki temu ustąpiły również odrętwienia nóg, a przypomnę że były tak silne że traciłam czucie czasem i nie byłam w stanie nimi poruszać.
 
Ostatnia edycja:
Anulfka- trzymaj sie, nikt szpitali nie lubi ale dobro dzieci jest najwazniejsze. Badz dzielna, my damy Ci wsparcie psychiczne! ;)
 
reklama
chyba i ja zacznę ten magnez systematycznie brać, co prawda kupiłam sobie slowmag ale biorę go dosłownie raz na tydzień kiedy mi się przypomni ;) a jednak twardnienia od rana do wieczora i drętwiejące ręce to chyba powinnam go brać, tym bardziej że piję kawę która go wypłukuje, nospę wzięłam 2-3 razy ale wcale nie pomogła;/
anulfka trzymam kciuki żeby było wszystko w porządku ;)
 
Do góry