reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Może coś mu się pomyliło:cool2: Tak sobie myślę, że jak w takim tempie, chłopcy by przybierali na wadze, to urodziłabyś pokaźnych rozmiarów bliźniaki;-)
 
reklama
Czesc dziewczyny. Wczoraj nie mialam czasu wejsc na komp. Po wizycie wszystko dobrze. Przytylam 7 kg a szyjke mam 4cm. Troche sie martwie ze szybko mi sie ona skraca bo zaczynalam z szyjka 5,8 cm potem mialam w 18 tyg. 5 cm a teraz juz 4cm. Mam nadzieje ze mi jej wystarczy do konca ciazy. A USG niestety nie tobila mi bo 3 tyg temu mialam w klinice badanie organow dzieci i bylo wszystko dobrze. W tedy Emilka wazyla 342g a Fabian 376g i to bylo w normie. 30 stycznia mam badanie glukozy. Mam nadzieję ze uda mi sie ja wypic.
Dobrze ze u was tez wszystko dobrze.
RILA a waga twoich dzieciaczkow normalnie szokujaca jak tak dalej beda ci rosly to na koniec beda mialy po 4 kg:szok::-)
 
Hehe:-) Myślę że moje ciało by tego nie wytrzymało, przy moim 163 i 58 kg (obecnie). Albo akurat miały skok albo po prostu w 2 trymestrze postanowiły nadrobić. Do tej pory dzieciaczki były w normie. Natomiast nawet te wczorajsze wyniki według tego wydruku wskazują że jeden jest w 23t4d a drugi 24t3d więc mam nadzieję że nie wyprzedzają aż tak bardzo statystyk i wszystko jest ok. Zobaczymy co będzie za 3 tyg, o ile wtedy będą mierzone.
 
Ile stron natrzaskalyscie gdy czlowiek kanape w okresie switecznym cwiczyl :-D
W pracy jestem i w koncu mam czas na nadrobienie zaleglosci

Po drugie zrobilam blad, bo zaczelam czytac na forum o takich bolach i niektore kobiety stracily jedno z blizniat w 18- 20 tc bo za pozno poszly do lekarza. Niby nie mam plamien itp ale strach o dzieci jest:/
Co radzicie?

Szkoda, ze nam przytoczylas to czego my nie przeczytalysmy :baffled:

Effcia123- gratuluje. Przeslodkie zdjecie.

Nadal mam mdlosci- wczoraj to katastrofa byla- od rana do zasniecia :-( Dzis jak narazie jest lepiej, odpukac ...

Mam takie pytanie do Was dziewczyny. Bede niedlugo leciec do Polski i chcialabym isc na badanie polowkowe wtedy. Wiec po pierwsze: czy znacie jakis warty polecenia gabinet we Wroclawiu? No i czy podczas poszukiwan powinnam wybrac gabinet, ktory specjalizuje sie w badaniach blizniat czy w zasadzie to nie robi jakiejs szczegolnej roznicy dla lekarza badajacego?
 
reklama
Agniecha777 - ja glukozę juz mam za sobą. Było ciężko, zwłaszcza w drugiej godzinie. Na szczęście udało się nie zwrócić tego, jakże "pysznego" napoju.:-p
 
Do góry