reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

nathani, bardzo Ci współczuję, wyobrażam sobie jak cięzko Ci teraz. Przy nudnościach człowiek nie ma siły na nic. Najmłodsza córeczka na pewno teraz dużo pomocy potrzebuje, ale Ty też musisz myśleć o sobie. Nie przeforsuj się, żebyś nie skończyła tak jak ja teraz.
Może uda Ci się zorganizować jakąś pomoc na ten czas (rodzice, teściowie, ktoś inny?). bo to bardzo ważne, jeszcze długa droga przed Tobą (kurcze nie mogę znaleść Cię na liście kasimamy, ale z tego co pamietam, to jesteś chyba jeszcze w I trym. albo na początku II-go?).
Mnie na nudności pomagała woda i świeże powietrze. Nie wiem, jak u Ciebie ale u mnie jest piękna pogoda, może też tak masz a wtedy warto pójść na spacer, zawsze trochę czasu zleci, Lenka bedzie szczęśliwa a Ty sobie trochę odpoczniesz no i świezego powietrza powdychasz.:tak:
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja również jestem w ciąży bliźniaczej (10 tydzień). Jest to ciąża dwukosmówkowa, dwuowodniowa. Niestety 12.10 zaczęłam krwawić, wiec szybko pojechałam do szpitala. Okazało się, że mam krwiaka obok jednej fasoleczki. :-( oleżałam kilka dni w szpitalu, dostałam leki i krwawienie ustało. Jestem już w domu od paru dni. Lekarze zalecili dużo leżenia. Pozdrawiam was wszystkie. ;-)
 
Ja wczoraj miałam połówkowe, wszytko dobrze :-) potwierdziło się że będzie Laura i Zuzia :happy:

nathani współczuję, jak sobie przypomnę jak ja się czułam na początku :baffled: myślałam że to się nigdy nie skończy...ale teraz jest o niebo lepiej :tak: Tobie też mam nadzieję szybko sie poprawi.

mila
kiedy masz połówkowe?

Witam nową mamę ;-)

Zazdroszcze wam że wy pracujące jesteście, ja niestety po urodzeniu Mai nie wróciłam do pracy, umowa sie skończyła i teraz będzie zero kasy i urlopów..
 
Julianna ciesze sie ze na polowkowym wyszlo wszystko ok. Ja na swoje poczekac musze jeszcze dwa tygodnie.. Ale ten czas tak szybko leci ze wiem ze to za chwile. I sie ciesze bo juz chcialabym wiedziec jakiej plci sa moje maluchy. Na usg w szpitalu poodwracaly sie tylkami i nic nie dalo sie podejrzec. Charakterki - juz wiem - maja po mamusi. Podobnie jak ich starszy brat ;-)
 
mila dzięki tak I trymestr, 31 ustalimy datę wtedy poproszę wpis nalistę;-)
witam nową mamusię, wszystkie dalej niż ja, fajnie Wam
 
Hej hej :)
Dostałam dzisiaj sms'a od Flis :) U nich wszystko dobrze, dziewczynki ssą cyca, przybierają na wadze, są dokarmiane trochę, w nocy grzeczne choć czasami razem chcą jeść :)

Julianna
cieszę się, że badanie połówkowe udane i z dziewczynkami wszystko dobrze :)

Anulfka
witam ;) Gratuluję podwójnego szczęścia i życzę spokojnej reszty miesięcy ciąży. Jak będę znała Twój i Nathani termin porodu to wpiszę Was na listę :)

Milla76 trzymam kciuki za Twoje usg połówkowe i czekam na wiadomość co do płci Maluszków żebym mogła Cię "pokolorować" w tabelce :)
 
Witajcie dziewczyny,
Nie doczytałam Was, ale sprawy się mocno pozmieniały... Od wtorku 22/10 jestem już mamą Kajetana i Jakuba:) Chłopcy wzięli nas z zaskoczenia i przyszli na świat w 28 tyg+5 dni i wazyli 1420 i 1360g. Teraz leżą w inkubatorach podłączeni pod nCPAP, ale pierwsze oddechy wzięli sami. Lekarze mówią, że jak na całą sytuację dobrze sobie radzą o są silni. Trzymajcie kciuki, odezwę się jeszcze niedługo.
 
reklama
Jok - mnóstwo uścisków dla Kajtka i Kubusia - niech dzielnie rosną - duzi i zdrowi :-) i pokiwaj im paluchem, bo nie ładnie tak się wpychać w kolejkę ;-) Trzymaj się ciepło i dzielnie.
 
Do góry