reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Wszystkim rozpakowanym mamuśkom życzę duuuużo zdrowia dla maleństw i mam.
My we wtorek byliśmy na kontroli, u dzieciaków wszystko w porządku rosną książkowo, szynka zamknięta i długa 45mm (niech tak już zostanie do końca :tak:).

Ja Was ciągle podczytuję ale na pisanie nie mam zupełnie czasu. Ostatnio wróciliśmy z małego urlopu, więc wiosenny sezon rozpoczęliśmy już 22 kwietnia a jak wróciliśmy to tutaj też prawie wiosna ;-)
Teraz czas na upiększanie ogrodu i terenu wokół domu co by z poranną kawką oko cieszyć piękną zielenią i kwiatami (bo potem na pewno czasu na to nie będzie :-D). A w najbliższym czasie chyba pora zacząć szykować coś dla smerfów, nie wiem jak to możliwe ale teraz zupełnie nie mam fazy. Z pierwszym dzieckiem 3 miesiące wcześniej było gotowe na cito a teraz zupełny leń.
 
reklama
Mama290 serdecznie gratuluje :-)

Netka dziękuje,że pytasz :-) Ja miałam mojego najukochańszego gościa, czyli mojego męża, kilka dni niestety, dziś pojechał z powrotem do UK, będzie za jakieś 3-4 tygodnie. Poszaleliśmy razem na ebeyu, więc pokupowałam sporo ubranek, ale zobacze je dopiero za miesiąc. Wczoraj byliśmy też w sklepie z wózkami, aby mój m zapoznał się o co z nimi chodzi, co to gondola, co to spacerówka ;-) ... Bardzo spodobał się nam polski wózek firmy Taco, był dla jedenego bobasa, ale zrobiliby identyczny dla bliźniaków, no i chyba się skusimy. Ja zaczełam już odczuwać maluszki, zwykle są to delikatne kopnięcia, ale wyczuwalne nawet dłonią. W niedziele wieczór i o piątej rano miałam okazję poczuć bardzo mocne kopnięcia jednego z maluszków, na dodatek prawie w mój bolący żołądek ( boli mnie, tzn kuje od jakiś 3 tygodni) i nie mogę pojąć jak to możliwe,że ona - bo myślę,że to nasza księżniczka miała tyle siły i jak się tam znalazła, przeciesz tydzień temu była nisko w brzuchu, bo było usg i ją widziałam.

pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :-)
 
Dzięki dziewczyny. Obcy ludzie głosują a większość moich znajomych z fb cisza. Zreszta nawet po porodzie telefon umilkl.. Tak to jest jak za dobrze idzie. Gdyby byli chorzy to pewnie codziennie ktoś by sie interesował. Ale co tam, przynajmniej mam spokój, skończyły sie odwiedziny i przesiadywanie na kawce... Maluchy spokojne, bo mama spokojna ;)
Onlyone niestety ale tak jak piszesz tak to z ludźmi bywa - zostają tylko Ci najlepsi i prawdziwi. Ale dzięki temu masz spokój i możesz się Synkami zajmować :) Mama290-GRATULACJE :)))
 
Onlyone - mój lajk też poleciał :-) A Twoje chłopaki przesłodkie i tacy podobni do siebie.

Tigla - pięknie Ci rosną szkraby :-) My byliśmy wczoraj u lekarza, bo jakiś katarek się przyplątał i moje Smerfy ważą już 4200 i 4050. Już zmienieliśmy pieluchy na 2 i cały worek ubranek już za mały ;-)

Mama290 - gratulacje kochana. Dużo sił i zdrówka dla waszej trójki.
 
Mama290 gratki!! Duże dzieciaczki!! Czekamy na więcej informacji!

Ja jestem nr 2 na liście?? Nigdy w życiu w to nie uwierzę!! Elala trzymaj się bo ja nie chce być nr 1! :szok:
 
Mama290, Maggi gratuluje!!! Co wchodze na forum to jakies nowe rozpakowane mamuski :-) Zycze Wam zdrowka i szybkiego powrotu do domku z maluszkami :-)
 
reklama
Do góry