reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Kretowinka ja laktację rozbujałam w szpitalu na profesjonalnej medeli. Teraz trochę ciężej mi idzie, bo mam gówniane laktatory. Nie ściągam mleka do każdego karmienia-w nocy odpoczywam :). Rano ściągnęłam 150 ml. Dzieciaki zjadają tak ok. 70-110 w różnej wersji : mm, mieszanka i moje.

Różyczka
w szpitalu dawali pro nan i bebilon. Pytałam pediatry i mówiła, że mleko mam wybrać wedle uznania i nie przesadzać finansowo (z tym, że dziewczynki są zdrowe i uznane jako donoszone). Kupiłam Nan Pro w Realu i zapłaciłam 45 zł za 800 gr, Bebilon było trochę tańsze, ale mi zależało na metalowej puszce do przechowywania. Co do butelek to miałam w szpitalu Browna, ale doradca laktacyjny stwierdził, że lepsze dla małych będą Avent Naturals ze względu na to, że na nich łatwiej nauczą się ssać cycka i takie od niego dostałam i stosuję. Ale szczerze mówiąc nie mam prywatnego zdania na temat "lepszości" butelek, czy mleka. Polegam na zdaniu specjalistów.
 
reklama
ojej, tigla, to mnie zalamalas z tymi moimi 60ml sciaganymi na raz :( kiedy ja dojde do takiej ilosci jak ty? czyli ja jednak musze zaczac wiecej dzieciom dawac, wtedy beda dluzej spaly, wczoraj wieczorem dalam Wice 80ml i rzeczywiscie spala ladnie.
 
Kretowinka my z kolei martwimy się czy nasze nie jedzą za rzadko i za dużo :tak:. Pamiętajmy, że każde dziecko jest inne. Jutro jedziemy na kontrole do pani pediatry, która odbierała dziewczynki i która w szpitalu codziennie nas odwiedzała, więc mam nadzieję, że dowiemy się jak to nasze karmienie się spisuje. Jakie badania zrobili Twoim dzieciakom w szpitalu ?
 
Kretowinka - śliczne bąbelki!
Eevlee - GRATULACJE!!! Mam nadzieje, ze szybko dojdziesz do siebie!!! Dbaj o siebie, bo teraz ręce pełne roboty ;)
Marcikuk - kurcze, jak to zlecialo! Moje chłopaki już 3 mce! Ale i tak ze spaniem masakra. Walczą dzielnie żeby nie zasnąć... Czasem śpię z jednym w salonie, bo jak śpią w jednym pokoju to nawzajem sie wybudzaja... Mam nadzieje, ze jeszcze trochę i będzie lepiej.
Wrzucam fotkę moich niebieskich babli
Buziaki dla was! Czekam na dobre wieści, no i nie pchac sie w kolejkę ;)
 
Jestem juz po usg przepływy u mniejszego bez zmian ale urósł do 1040 i dalej rosnie tylko troche wolniej :-) ma jakieś 2 tyg opóżnienia do brata więc nie jest tak żle fika koziołki namiętnie, większy 1400 jest w normie:-) ciąża zostanie rozwiązna w 32 tyg no chyba że coś sie bedzie dziać wczesniej (oby nie) tak bardzo sie cieszę że wszytsko ogólnie dobrze :-)
 
Coś mi z komórki nie wychodzi...
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Do góry