reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

ja mam pessar od 25 tyg a szyjka sie i tak skraca i doszlo rozwarcie na palec i tak sobie chodze od 2 tyg albo i lepiej.ja dzis tez mam jakis kiepski dzien strasznie mi sie spac chce i jakos mi duszno sie robi i wcale nie mam sil chodzic to chyba przez ta pogode
 
reklama
Mój wczorajszy dzień był znośny,poza wieczorem, kiedy to myślałam, że dzieci wyskoczą...tak waliły i się wypinały...ja miałam wrażenie że macica mi pęknie....bolał mnie cały brzuch w każdej pozycji, i nie uwierzycie co pomogło....??? Mąż zaczął gadać do brzucha, do dziewczynek w bardzo osobowej formie, no żeby matce nie dokuczały i takie tam, i uwierzcie mi przeszło :) Poza tym mój cudny mąż dał mi na babskie święto piękny bukiet kremowo- herbacianych róż(takiego koloru jeszcze nie widziałam), które są po prostu oszałamiająco piękne, i bardzo cieszą oczy :) Dziś rano pojechałam oddać do badania krew, no i czułam że to cała wyprawa, chodzić mi cieżko jak jestem ubrana w te kurtki buty itp. to nie to co domowe klapeczki...Zmęczyło mnie to strasznie i czułam się jak wieloryb, kyóty nie ma wody i nie może się poruszać...Zadzwoniłam się upewnić co do czwartkowej wizyty, powiedziałam mojej dr że muszę być pewna że ona będzie, że nie jest chora czy jak, bo bardzo już mnie męczą wyjazdy z domu, no i przełożyła mi wizytę na jutro, więc się czegoś dowiem...Ciekawe czy druga panna sie przekręciła do położenia główkowego, bo jest szans na poród sn...zobaczymy...Dziewczynki trzymajcie się ciepło, dużo siły
 
OMENA - a który to tydzień?

Ta pogoda chyba na szystkich tak działa albo dlatego się tak czujemy bo to końcówka.

MALAKURKA - u mnie też chłopaki wczoraj i dzisiaj się wierciły jak nie wiem, ropychali się we wszystkich kierunkach.

 
witam mamusie;))jestem nowa,ale mam nadzieje ze wprowadzicie mnie powolutku do magii tego miejsca;)


 
Ostatnia edycja:
Ja jeszcze nie mam wózka, dopiero jutro przyjedzie. A to dlatego ze ciagle nie bylam zdecydowana i jakie beda dzieci i jak zmienia sie moje preferencje. A tyle czasu i tak bedzie stał bezczynnie.
 
zoska-6 u mnie jutro zacznie sie 30 tygodni.Z jednej strony powinnam sie delektowac tym ze jestem w ciazy i musze odpoczywac i mam czas dla siebie chyba ze moj 3 letni szkrab dokazuje :) a z drugiej zazdroszcze dziewczynom ktore juz urodzily i maja dosc problemow z wielkim brzuchem choc moj wcale nie taki duzy jak na blizniaki ale czuje sie strasznie ciezka i mam juz dosc dzis ugotowanie obioadu sprawialo mi wielki problem wcale nie mialam sily stac a maz dzisiaj wojuje z samochodem wiec nie mogl ugotowac,Juz sie nie moge doczekac rozwiazania moj gin chce w 36 tyg jak wytrzymam wiec jeszcze 1,5 mc :( Nie wytrzymam
 
NO dziewczynki ja po wizycie u pani dr z dziecmi wszystko oki ale kładzie mnie do szpitala na pare dni poprawić ogólny stan żeby jeszcze troch wytrzymały dziec w brzuchu. Trzymacie kciuki żebym wróciła jeszcze w trójpaku!!! Buziaki
 
My również trzymamy kciuki i mamy nadzieję że w przyszłym tygodniu pogadamy jeszcze w trójpaku. Powodzonka.
A że tak zapytam masz skurcze czy szyjka się skraca - dlazego cię kładzie do tego szpitala?


 
reklama
P1040245..jpg
jestem sobie Dominika myślicielka

witajcie

trzymam za was kciuki, oby jak najdłużej w trójpakach
u nas ok. jest ciężko nie ukrywam najgorsze są noce, budzenie maluchów, potem trudno im zasnąć dają popalić nie płaczą tylko miałczą jak śmiejemy się z mężem, śpimy w 4 bo nie chce się wstawać do łóżeczek. Z dnia na dzień coraz lepiej maluszki są urocze, wynagradzają uśmiechem nieprzespane noce
. P1040259..jpgTo my razem rozrabiamy
P1040231..jpgTo ja Mateusz myśliciel
 
Ostatnia edycja:
Do góry