reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Mnie tam pępek nie boli jeszcze i juz chyba nie bedzie za 2 dni zaczynam 30 tyg ale za to jest strasznie wystajacy i okropnie smiesznie wyglada wszystkie polozne w szpitalu sie smialy z mojego brzusia bo jest maly jak na blizniaki wygladam jakbym pilke polknela i ten pepek hehe
 
reklama
Oj brzusio to ja mam duży.Ledwo sie juz zapinam w płaszczu.Niech już ta wiosna przyjdzie, bo zimy mam dość.muszę sobie kupić jakąś kurteczke , ale już cienszą.W pierwszej ciąży tym okresie jeszcze po mnie nic nie było widać , a teraz masakra.Lekarz w piatek mówił mi, że brzuszek mam jak na 25 tydzień.Strach pomyśleć co bedzie później.
Narazie pępek przestał mnie boleć.Nie wiem co to było.Wczoraj byłam u siostry na urodzinach i wrócłam taka padnięta,że jak poczulam poduszkę to od razu zasnęłam.Nic nie forsowałam się, tylko siedzialam i odpoczywałam i właśnie u niej zaczął mnie boleć.Może to tylko było chwilowe i już się nie powtórzy.
 
Gosia bonus gratuluje dzieciaczkow :) na pewno wszystko bedzie dobrze, 3mam kciuki! Trzeba sie modlic zeby z uszkami i sluchem bylo wszytsko ok :) kurcze ja tak przezywam wszystkie narodziny blizniakow i tak sie ciesze jakby conajmniej to moje wlasne sie urodzily! Pozdrawiam wszystkie mamusie podwojne
 
Cześć dziewczyny! Jestem nowa na forum i jak się cieszę że do was trafiłam :) Tyle pytań nas trapi w ciąży a co dopiero w bliźniaczej! Jestem w 25 tc. i jak na razie wszystko jest ok. Mam tylko rozterki co do rozwiązania, ponieważ zawsze chciałam rodzić naturalnie ale chyba cc jest bardziej bezpieczne.... no i nie od nas wszystko zależy.
Jeżeli chodzi o magnez ja biorę 3x1- lekarz powiedział że macica musi być bardzo rozluźniona, no i jestem zabezpieczona pessarem
No i gratulacje dla nowych mamusiek! dajcie znać jak sobie radzicie
 
Hej!
Luiza-b witaj:-)
Gosiu big dobrze że byłaś w szpitalu bo takie cisnienie to już naprawdę wysokie...teraz najważniejsze by dzieci były zdrowe i napewno tak bedzie...kciuki zacisnięte...pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję:happy2:
ttolaa ja mam cały pępek na wierzchu i jak wychodził na zew. to troszkę bolał...ale tylko przy dotyku, teraz nie boli.

Jeśli chodzi o magnez to ja biorę od początku ciąży...teraz mam tylko dawkę zwiększoną 3 razy po 2 tabl. dziennie.
U mnie dziś jakiś kiepski dzień, mam cały czas twardnienia brzucha i bóle w spojenie łonowym...po nospie i magnezie lepiej ale jakoś mi dziś tak nie najlepiej.
Pozdrawiam całą reszte :-)
 
Czesc dziewczynki.
Gosia BiG gratuluje maluchow i czekam na zdjecia ;) Na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo.
Pisalam wam wczesniej, ze nie wiem co to sa skurcze, chyba sobie wykrakalam... Od tej nocy juz wiem :(
O 2 obudzily mnie bole jak na okres przychodzace falami i dosc mocne, na tyle mocne, ze wywolaly biegunke :( Wzielam 2 nospy i powoli przeszlo. A juz bylam wystraszona...Co mam robic jakby znow sie pojawily, mialyscie cos takiego?
Luiza witaj u nas :)
Ttolla, jesli chodzi pepek to mnie nie boli, ale stopniowo sie splyca...
 
Ja dzisiaj miałam troszkę gorszy dzień. Ciężko mi było oddychać i ręce mdlały. A wy jakie samopoczucie?


LUIZA-B ja też chciałam rodzić naturalnie, ponieważ pierwszy poród dobrze wspominam, ale lekarka też mi mówi że cc bezpieczniej. Ja magnez z B6 biorę 2 x 1 no i witaminy feminatal. Też peesar miałam założźone w 22 tyg. profilaktycznie.

 
reklama
Witam!
Chyba każda by wolała rodzić naturalnie ale niestety ciąża bliźniacza w 80 % przypadkach kończy się cc...u mnie też będzie cc ze względu na ułożenie dzieci i nadciśnienie....
Dziś już u mnie lepiej...wczoraj to był jakiś dziwny dzień, normalnie wszystko mnie bolało...
Zastanawiam się kiedy powinnam zamówic wózek czy już czy poczekać jeszcze troszkę by miał dłużej gwarancję?
Pozdrawiam
 
Do góry