reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dzien doberek dziewuszki.A ja mam do was pytanie apropo magnezu.Kiedy zaczynlyscie go brac? Pytam bo jak narazie nikt nie kazal mi brac dodatk0wo magnezu i poprostu sie zastanawiam czy to dobrze czy zle.Wam zalecil napewno lekarzU nas opieka wyglada troszke inaczej w IRL.Jutro mam wiyte u lekarza oczywiscie zapytam ale pytam was z cieiawosci kiedy zaczelyscie brac i czy raczej odrazu profilaktycznie czy z konkretnego powodu?
 
reklama
Dzien doberek dziewuszki.A ja mam do was pytanie apropo magnezu.Kiedy zaczynlyscie go brac? Pytam bo jak narazie nikt nie kazal mi brac dodatk0wo magnezu i poprostu sie zastanawiam czy to dobrze czy zle.Wam zalecil napewno lekarzU nas opieka wyglada troszke inaczej w IRL.Jutro mam wiyte u lekarza oczywiscie zapytam ale pytam was z cieiawosci kiedy zaczelyscie brac i czy raczej odrazu profilaktycznie czy z konkretnego powodu?
gastone ja mialam od poczatku profilaktycznie. najpierw dwa razy dziennie , a pozniej jak mi sie zaczely twardnienia to 4x2:)
 
ano nie było tak źle oczywiście bardzo duża różnica między ciążą pojedyńczą a teraz bliźniaczą. Brzuch zaczął rosnąć praktycznie od początku. Teraz 120 w obwodzie. Pierwsze 4 misiące mdłości nie wymiotowałam ani azu alemdłości były częste. Ból w pachwinach już od 4 miesiącach. Pracowałam do 6 miesiąca i jak przestałam to ból ten prawi minął. Stwierdziłam że powód był za długo w pozycji siedzącej. W 22 założony pessar na wszelki wypadek, Moja gin jest bardzo zapobiegawcza. Z farmaceutyków to brałam przez pierwsze miesiące i później jak założono pessar DUPHASTON. Teraz Magnez z witaminą B6. Jeżeli chodzi o samopoczucie to podobne jak wasze. W dzień jako tako ale nocki straszne, jedna przespana 3 z 5 pobudkami. Przewrót z boku na bok graniczy z cudem. Od 3 dni pobolewają uda od wewnętrznej strony wieczorem.
o zosia z tymi bolami too masz podobne objawy jak ja. zaczelo sie w sobote i do tego coraz czestsze skurcze. nie wiedzialam czemu. wczoraj bylam u gina na ktg mimo 6 fenoteroli na dobe wychodza skurcze. jak wrocilam od niego to myslalam, ze pojade na porodówke odrazu. noc straszna co chwile wybudzaly mnie skurcze takie z bolami krzyza i calego dolu lacznie z tymi udami, a dzis od rana odchodzi mi chyba czop sluzowy, jade wieczorem na badanie do poloznej sprawdzic czy to napewno to.
 
a co na to ginekolog jak powiedziałaś o tych bólach. na ktg miałaś skurcze? Ja nie biorę nic na skurcze ale wydaje mi się że wczoraj jakieś miałam. Jutro idę po południu do lekarza zobaczymy co powie.
 
Witam maz Pauli z tej strony:)

Zonka juz rozpakowana chyba tak to sie pisze waszym slangiem:)

1:15 Lenka 1950 gr
1:20 Oliwka 2700
Wszystko ok :)



Pojechalismy na kontrole ale ze bylo rozwarcie to odrazu na porodowke .Od 19 lezelismy i czekalismy bo jeszcze dzialal chyba fenetorel
Dostala jakies kroplowki nie pytajcie jakie bo sie nie znam:)
Zaczely sie skurcze pozniej znieczulenie w kregoslup dalszy ciag coraz wiekszych skurczy o 1 zostalem poproszony na sale i zaczeslimy porod co odziwo trwal bardzo szybko :)
To tyle pora odpoczac chwilek
Reszte to juz zonka bedzie pisac:)
 
No i już po nocce. Spać nie można. Wszystko boli.

Pauli1983 :-) WIELKIE GRATULACJE

To jednak cesarka. Wszystko dobre co się dobrze kończy. Ja nie mogę ale masz już super.
Jezcze raz gratuluje, gratuluje, grayuluje.
 
:-):-):-)PAULI1983:-):-):-)

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Co za RADOSC !!! Jak dzis zobaczylam wiadomosc od twojego meza to tak sie ucieszylam ze mowie ci!!:-) Super 3majcie sie z dziewczynkami i szybkiego powrotu do domku!!:tak::tak::tak:
 
reklama
PAULI1983 wielkie gratulacje!!!Zdrówka dla dziewczynek no i oczywiscie dla Ciebie szybkiego powrotu do formy:))


dziewczyny mam takie pytanie:czy któraś z was uzywala szamponu Nizoralu do włosów bo kupilam sobie na łupież ale dopiero w domu sie zorientowałam że w ulotce pisze żeby nie stosowac bez wiedzy swojego lekarza??Pomoże któraś z Was,wizyte mam dopiero za tydzień bede musiala sie wstrzymac,ale pytam może ktoś coś wie na ten temat?
 
Do góry