reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Anika- super wiesci! oby tak dalej! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Tigla- co za rewolucje zrobilas w laboratorium? napisz- ku pokrzepieniu serc ;) ile waza twoje dziewczynki teraz?

dziewczyny, nie rozumiem jak to jest z tymi lozyskami: u mnie Wika ma na przedniej scianie a Antos na tylnej, Wika od poczatku ciazy jest ulozona glowkowo, a Antos w caly swiat, teraz obecnie poprzecznie. kiedy on sie moze jeszcze obrocic? jest tak drastyczny brak informacji o ciazach blizniaczych, ze szok, wszedzie tylko monopol maja pojedyncze ciaze :/ i nie rozumiem tego procesu odwracania, czy on, odwracajac sie, nie przekreci mi Wiki? wiecie cos na ten temat?
 
reklama
W laboratorium oczywiści żaden facet nie zauważył brzucha, wszyscy wygodnie siedzieli-odpowiednio to skwitowałam i poszłam na pobranie bez kolejki. Nikt nawet słowa nie powiedział. A ja jeszcze głośno do piguły komentowałam. Chamstwo i tyle.
Kretowinka a odnośnie ułożenie to moje dzieczyny praktycznie co 3 tygodnie zmieniaja położenie: były 69, obie główkowo, potem pośladkowo, mieszanie.....Na ostatnim usg 18 lutego dzieciaki miały po ok. 1.1 kg (z różnica ok. 75gr) i obie główkowo.
 
Ostatnia edycja:
Tigla - rzeczywiście chamstwo straszne. Zero szacunku, nie dość, że dla kobiety to jeszcze ciężarnej. Jakby który był kiedyś w ciąży to zobaczyłby jaka to ciężka harówa!!

Anika - świetnie, że się jeszcze trzymasz! Nie spiesz się nigdzie, już niewiele Ci zostało, a dla dzieciaczków to lepiej jak sobie jeszcze posiedzą w brzuszku :))

Kretowinka - ja też nie wiem jak jest z tym obracaniem. U mnie Lidka jest na przedniej ścianie, a Olga na tylnej i ostatnio (to już prawie 4 tyg. temu) były obie ułożone główkowo. Ostatnio tak się rozpychają - najbardziej czuję je jak mi w pęcherz kopią i pod żebro wchodzą :-D

Netka - ja mam te bóle w sumie już gdzieś od 15 tygodnia ciąży z tym, że przeszły mi dość mocno po jakichś dwóch tygodniach, a teraz znowu drastycznie się nasiliły i rzeczywiście czuję się jakaś niepełnosprawna :-D

A ja dzisiaj szczęśliwa, bo wreszcie odważyłam się pójść na depilację brazylijską woskiem :-):-):-) i jestem wniebowzięta, bo w końcu jestem gładka i to bez problemu. Zapłaciłam 50 zł, a trwało to może 20 minut :-):-) A kosmetyczka w szoku była, że nie narzekam, że boli (wiadomo, że trochę bolało, ale nie tak bardzo jak myślałam, no i coś za coś - spodziewałam się, że przyjemne nie będzie, ale efekt długotrwały). I na pewno tam wrócę :-):-)
 
pachnąca - zazdroszczę Ci tej gładkości... Mi niestety na moje kłaczochy pozostaje tylko maszynka, bo depilator elektryczny poszedł w kąt odkąd dowiedziałam się o ciąży, a woskiem jednak odczuwam ból i nie chcę siebie i dzieciaczków narażać na stres...
 
Asiek ja też unikam sytuacji bólowo-stresowych, więc pozostała mi maszynka i krem depilacyjny-a raczej mężowi :-)

Dzisiaj na szkole rodzenia będzie o cc. Jestem ogromnie ciekawa tych zajęć.
 
Tigla - Tak sobie właśnie myślę, że większość z nas ma te "problemy"...
Jeśli powiedzą Wam coś szczególnie frapującego na temat cc to proszę podziel się z nami informacjami :happy2:
 
Pachnąca i da sie to wytrzymać ? Ja na razie nogi lecę normalnie depilatorem, ale z bikini pojawia sie problem, bo "lustrzyca" mi się zaostrza :-D Na razie jestem dzielna i daję radę z lusterkiem ;)

Tigla czekamy na informacje. A jak wogóle ocieniasz szkłę, warto iśc przy bliźniakach, czy głównie nastawieni na sn i ćwiczenia ?
 
Tigla - nie wiem skąd dokładnie jesteś ale może ta oferta co do wózeczka ci podpasuje Wózek ABC Design ZOOM bliźniaczy- pełen komplet (3057411291) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :)A jak już będziesz po dzisiejszych zajęciach to ja bardzo chętnie również czegoś nowego i ciekawego się dowiem odnośnie cc.:)
Tigla i Kretowinka - wam gratuluję pięknej 3 na suwaczku. Pamiętam jeszcze nie tak dawno w listopadzie podczytywałam was i wtedy jeszcze 2 nie było na początku:) Jak ten czas szybko leci:) Trzymajcie się dzielnie jak najdłużej w trójpaczku:):-)
 
Mi się w zasadzie trudno wypowiedzieć na temat bólu podczas depilacji bikini - pewnie wiele zależy od tego jak kto odczuwa ból.
Dla mnie maszynka jest nie do przejścia, bo co prawda nie boli, ale po depilacji bardzo szybko odrasta, kłuje i swędzi niemożliwie. Pojawiają się krostki i jest tylko gorzej. Dlatego jakieś 10 lat temu zdecydowałam się na samookaleczenie depilatorem - pierwszy raz było baaardzo ciężko - robiłam chyba na 3 razy i masakrycznie bolało. A potem już coraz mniej - włoski robią się coraz słabsze i wyrasta ich coraz mniej :)) więc teraz na pewno nie wróciłabym do maszynki. Jednym słowem - mnie boli tylko trochę i polecam bo jednak efekt jest długotrwały :))

Ja właśnie dzisiaj też zapisywałam się do szkoły rodzenia - też jestem ciekawa czy powiedzą coś mądrego :)) ale znaleźliśmy bezpłatną, bo jednak szkoda nam było płacić 500 zł..
 
reklama
I ja zmagam sie z problemem depilacji :-/ jeszcze miesiac temu przy uzyciu lusterka dalam rade z plastrami z woskiem ale teraz juz jest ciezko. Jakiekolwiek obroty, sklony czy schylanie nie bardzo wchodza w gre. A jutro mam wizyte u gina wiec chyba maszynka pójdzie w ruch.
 
Do góry