reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

21 lutego na świat przyszedł Kostek i Pola :-) przez cc. Kostek waży 2950 a Pola 2400 i maleńka jest naświetlana bo ma żółtaczkę. Sodie powoli dochodzi do siebie, wczoraj nie czuła się najlepiej ani kroplówki ani zastrzyki przeciwbólowe nie pomagały:( biudla chciałaby już być z dzieciaczkami w domku i chyba się nie dziwię w domu szybciej jakoś dochodzimy do siebie i czujemy się swobodniej. A i niestety jak na razie nie ma pokarmu, ale to pewnie jeszcze przyjdzie...Gratulacje dla dzielnej mamy:) teraz Anika w kolejce:)
 
reklama
oli- dodaj suwaczek, zeby bylo wiadomo od razu w ktorym jestes tygodniu :) a probowaliscie juz spakowac rame od wozka i zlozona gondole? macie chociaz troche pojecie jak z tym miejscem bedzie?
a możecie mi podpowiedziec jak ten suwaczek ustawic bo cos probowalam i nie wyszło.
do tej pory mielismy dla synka bardzo duży wozek pojedynczy Roan i miescił sie bez wypinania gondoli tylko trzeba bylo go złozyc wiec myślę ze ten blizniaczy wejdzie. na tylnej kanapie dwa foteliki na bank wejdą a na trzeci czekamy(mamy dostac od mojej przyjaciólki) i to będzie sądny dzien czy wejdą z tyłu 3 foteliki czy ja będę musiała jeździc na tylnej kanapie a starszy synek z przodu.
 
Sodie wielkie gratulacje. Buziaczki dla maluszków :-). Trzymajcie się ciepło, a o brak pokarmu się nie martw-napewno sie wkrótce pojawi.
 
Sodie - gratulacje!!!! Waga piękna!!! Teraz tylko siły,ale ponieważ bliźnięta trafiają sie silnym i los wie co robi nie ma potrzeby sie martwić!

Co do Aniki to dalej w trojpaku. Jesli wyniki badan bedą ok to w pn wyjdzie ze szpitala. Chociaż już chciałaby urodzić :)
 
Sodie- gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!! zycze Wam zdrowia i szczescia i szybkiego wyjscia do domu!!!!

miss- jak ladnie napisalas, ze blizniaki trafiaja sie tylko silnym :-D bardzo mi sie podoba ta perspektywa!

oli- gratuluje pieknego suwaczka :-D to mysle ze sie pomiescicie w kombiaku, czyli jest szansa (babyactive twinni ma skladane na plasko gondole, maja wtedy wysokosc po 3cm).
 
sodie - gratuluje serdecznie piekna waga dzieciaczkow, mam nadzieje ze szybko dojdziesz do siebie i wszyscy szybko bedziecie w domku.
oli - witaj mamusiu, gratuluje dziewczynek, wreszcie jakies zenskie wsparcie bo ostatnio moda na chlopcow
Sorki ale nie nadrobie wszytskiego chlopaki coraz mniej spia i trzeba im poswiecac coraz wiecej uwagi wyczytalam jednak ze dwie z was na polowkowym dowiedzialy sie o chlopcach, gratuluje serdecznie :-):-):-) Przygotujcie sie ze bedziecie czasem osikane :-D moje tak lubia robic ja sciagam pieluche a tu fru - fontanna :-D
 
OO jaka wiadomosc. Gratulacje dla Sodie!!:)) To ktora nastepna?:-)

Co do auta. My mamy reno megan (meza do pracy-wiec odpada)i passat wv combi i ma ogromny bagaznik. Miesci sie wozek tako duo, 3 srednie walizki i kilka drobnych reklamowek. Plus bagaznik na dach. Takze damy rade mysle:)) Martwi mnie jedynie sprawa siedzonek. Starszej corki plus dzieciaczkow...No zobaczymy jak to w praniu bedzie wygladalo:)
 
reklama
Hakima – karmię bebilon Natal dla wcześniaków a potem przejdę na bebilon 1.A ty?

Sodie- wielkie gratulacje, super waga dzieciaczków.Zycze szybkiego powrotu do domciu:-)

Dziewczyny moja Hania od 2 dni ciągle płacze, brzuszek ma twardy aż pepek jej wychodzi, co chwile puszcza bąki, naciaga się jakby z bólu. Masujemy, nosimy, tulimy już nie wiemy co robić. Gdy tylko ją położymy to za chwile płacze. Mleko mamy to samo co w szpitalu, ja pilnuje co jem żeby po moim mleczku nie miała problemów. Jestem już załamana tym bardziej że mąż wraca od jutra do pracy i zostaje z maluchami.
 
Do góry