reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Hakima - Moj maz sie z nas smieje, ze jakies z nas Robocopy... :)

ja dZis leze, cos nie bardzo sie czuje, a do tego skurcz mnie w noge zlapal i boli jak chodze... Na szczescie chlopaki kopia, wiec nie panikuje. Ide zaraz sie wykapac, ulozyc wlosy, ogarnac sie, dopiero wstalam...
Napisze wieczorkiem. Buziaki dla Was wszystkich!
 
reklama
Onlyone - jak Ty to zrobiłaś, że nie masz ani jednego rozstępa?! Jacie! Ja nawet nie miałabym odwagi wstawić zdjęcia z odsłoniętym, bo mój jest przeorany na wskroś rozstępami. Nic tylko pozazdrościć! :)
 
Onlyone, Hakima - piękne macie brzucholki:)trzymam kciuki za poniedziałek i piątek:) ale wam zazdroszczę pozytywnie oczywiście że jeszcze chwilka i maluchy będą z wami w domku:)

Ja dziś mocno się wystraszyłam:( od samego rana wielki ból po jednej stronie w lędźwiach i do tego brzuch mi twardniał. Ból nie do wytrzymania , aż się skręcałam:( oczywiście najgorsze myśli od razu więc telefon do ginka i wizyta w szpitalu. Na szczęście okazało się że wszystko z dzieciaczkami w porządku, szynka zamknięta, badanie moczu też ok . Lekarz stwierdził że jeden z maluchów musiał gdzieś uciskać mocno na narządy w środku. Straszne uczucie ale najważniejsze że z nimi wszystko ok, swoją drogą to one jeszcze takie małe a już takie rzeczy wyprawiają szok a co będzie później:))

Witam też wszystkie nowe mamusie:)Trzymajcie się dzielnie wszystkie w trójpaku jak najdłużej:)
 
Onlyone brzuszek fantastyczny :) jeszcze chwila i zycie wam stanie na głowie :D a dziewczyny w początkowych tygodniach ciąży wezcie sobie do serca rady lekarza bo ciąża blizniacza jest trudniejsza niz pojedyncza. A do sportu mozna wrocic po porodzie. Powodzenia dla Mamusiek co zaraz urodzą :)
 
gloriane - na usg lekarz bez problemu stwierdzi czy kosmówka się odkleja, a moje plamienia były krótkotrwałe i było ich mało a jednak i tak było odklejenie. Ale nic sie nie marte twój lekarz na usg na pewno by to zauważył, głowa do góry i odpoczywaj

Onlyone - brzuszek masz cudnyy a jakie chudziutkie nóżki, zazdroszczę Ci jak mam nogi słonia i bardzo bolą i puchną całe nie tylko kostki.
 
madmax - a u ciebie kiedy rozwiązanie?? Wiesz już kiedy lekarze będą chcieli robić cc, czy jesteś tą szczęściarą która będzie miała sn?:-)
 
Hej dziewczyny,
Obiecałam sobie,że próbuję po raz ostatni bo już tyle sie napisalam i znowu nie wiem czemu coś mnie wylogowało:(
Tak więc jak to było.......
Onlyone Trzymaj się i odpoczywaj ile wlezie,wyśpij się na zapas chociaz tak się nie da,bo juz spokojnie nigdy nie będzie,no chyba że za 20 lat:)
Dawaj znać po co i jak.
Hakima Ty tak samo,ale macie fajowo ja teraz licze kazdy tydzien bo wiem jakie to ważne,żeby posiedziały w brzuszku jak najdłużej.Obie macie śliczne brzuszki i jak na moje oko to powiem szczerze,że ja mam chyba większy już teraz a co dopiero będzie potem,załamka.
Przytyłam 18 kg juz teraz,no i jeszcze przede mną półtora miesiąca,hmmmmm no zobaczymy jaki będzie efekt końcowy.
Anika a gdzie Ty się podziewasz,haloooo:)
Witam nową ciężarówke g..........i nie martw się plamieniami,ja też tak miałam,ale w poprzedniej ciąży i to sa zmiany,hormonalne , dostałam luteine i wszystko po 2 tygodniach polegiwania przeszło.A lekarz coś ci dał w sensie duphaston albo luteine czy póki co nic?
Aha i o jakim wózku rozmawiałyście eve77,że rozkłada się na płasko bo ja też nie chce gondol kupować:)
Tymczasem trzymajmy się jak najdłużej w pakiecie.
 
Dziewczyny, no co Wy... Moze nie widac az tak na zdjeciu, ale rozstepy mam takie, ze szok. Pelniutko - caly brzuch, budze sie w nocy i sie drapie tak swedzi skora. Na serio mam calutki brzuch - okropienstwo. Smarowalam sie, ale chyba faktycznie jak maja byc to beda... Wczoraj lekarka mi mowila, ze przy wyjsciu ze szpitala dadza mi jakas fizjoterapeutke, ktora pokaze jak cwiczyc brzuch zeby wrocic do formy. Wiadomo - nie tak predko, ale moze do wakacji sie uda choc troche. I tak z odkrytym brzuchem nie chodze, ale zeby mi na spodniach nie wisial. Mam kolezanke, ktorej po ciazy zostal taki obwisly flak, tylko tego sie obawiam, no zobaczymy.
 
reklama
Onlyone - super brzusio - i faktycznie nie widać na zdjęciu żadnych rozstępów. Męzowi pokazałam to zdjęcie - aż sie za głowę złapał że taki brzusio duży :)
Trzymam za Ciebie kciuki - zaraz będziesz już widziała swoje Maleństwa... :)
A u mnie - hemoglobina z 11 do 11,8 skoczyła (żelazo biorę...) no więc dobrze że w górę poszła a nie w dół :)
Prawie wcale nie czuję ruchów dzieci...mój mąż jeszcze ani razu nie trafił na taki moment żeby poczuć...ehhh....doczekać się nie mogę :/
 
Do góry