reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witam wszystkie dziewczyny
Palu_ dzięki za podpowiedź coś tam pokombinuję bo już coś namieszałam:-D
Jasmina dobrze że z wami jest ok,trzymałam kciuki za was
Gieniek- ja też mam takie bóle stóp dosłownie jakbym po jakimś żarze chodziła,też czeka mnie cc
 
reklama
Hej dziewczyny, na szcescie ten cholerny upał minal.. nie dało się wytrzymac..

Jasmina - jaką masz teraz szyjkę? I czemu lekarz w 34 chce rodzić, a nie np. w 35? Boi się, że to by było za długo?? Powiedz mi kochana co z tym wózkiem?Macie już czy czekacie na narodziny?
 
Lekarz powiedzial ze to dla mojego dobra, bo ciaza mnoga to takze obciazenie dla organizmu matki i wolalby aby zrobic cesarke w 34 tygodniu. Bo to i klopoty mogą pojawic sie z sercem jak bedzie ucisk.... a dzieci rosną... co do wózka, zamówie dopiero jak sie dzieci urodza, nie wczesniej. wiadomo, ze pewnie chwile polezymy w szpitalu, wiec w tym czasie maz sie zajmie łozeczkami i wózkiem i fotelikami samochodowymi. teraz to ja kupuje tylko to co niezbedne do szpitala, ubranka, dla siebie rzeczy, pomaluje sie pokoik i tyle, a reszta jak juz rodzinka bedzie w komplecie.
Pisałyscie o karowej, jestem zaskoczona, bo kazdy mi polezal wlasnie ten szpital i chwalil, zresztą ja tez dluuugo tam sie leczylam i lezalam co prawda na innym oddziale, ale zawsze wydawlo mi sie milo, czysto, przyjemnie a personel super. A tu takie wiadomosci, ale i tak zostaje orzy orłowskiego, jak juz postanowilam, to niech tak bedzie.
 
Witam wszystkie dziewczyny
Palu_ dzięki za podpowiedź coś tam pokombinuję bo już coś namieszałam:-D

prawie Ci sie udalo. :)
wklej sobie w pole edytuj sygnature pierwszy link z trzech, ktory masz po stworzeniu suwaczka. nad nim jest napisane
BBCode (PseudoHTML, UBBCode)
Używany w większości for, które nie zezwalają na kod html.
a pozniej podglad sygnatury i wtedy zobaczysz czy ci sie dobrze zapisalo i dopiero kliknij zapisz sygnature
 
katka2012 , Malena_, Kaliszo83 - dziekuje za rady dotyczace cisnienia. Pewnie asystentki lekarza maja mnie juz za straszna panikare.... Martwie sie o blizniaki i koniec :-) Wole sie upewnic i dopytac. W koncu pierwsza ciaza i od razu podwojna.


Fajnie ze sa nowe dziewczyny, wczesniej bylam jedna z najmlodszych. Wiekszosc po 25 tc. A ja gnam do 23 :)
 
lola jak po wizycie?napisz kochana jak wam poszło!

dziewczyny dziękuję Wam za miłe ponowne przyjęcie i za rady odnośnie szpitala w Warszawie:tak:
 
Tak wiec ja jestem zadowolona po dzisiejszej wizycie. Roznica oczywiscie jest wielka miedzy dziecmi ale lekarz moj prowadzacy powiedzial ze mozna odetchnac i ze wszystko wyglada na to ze jest ok. Mała rosne caly czas prawidlowo tyle , ze jest mniejsza i pewnie tez mlodsza.Jej waga to 552g a jego 1003g! Wizyty jednak co 2 tyg zeby to kontrolowac. Poki co termin porodu ok 37tc i moze byc naturalny choc jesli ja chce cesarke to mi zrobia. wtedy to bedzie dopiero roznica miedzy nimi... Do tego wszystkiego lekarz przelaczyl na 3D czego wogole sie nie spodziewalam i az mi lezka poplynela jak zobaczylam mojego slicznego synka. Coreczka niestety nie chciala pozowac wiec slabo widac. oto oni
Zobacz załącznik 489298Zobacz załącznik 489299 Synek oraz Zobacz załącznik 489300córeczka:))

Gienek a Ty pisalas co po twojej wizycie???
 
reklama
Lola- gratuluję udanej wizyty i cieszę się,że z maluchami wszystko OK!!!!!Pewnie faktycznie wychodzi,że Lenka jest po prostu mniejsza, pamiętasz jakie miałyśmy poziomy bety?!?!?

Dziewczyny trzymam za Was kciuki,żeby wszystko było OK, ja chyba teraz w ogóle czasu nie znajdę, bo emek wczoraj zleciał z drabiny i złamał prawą rękę w łokciu :-(, twierdzi,że po 2 tygodniach mu gips zdejmą, taaa, ale czy nie każą jak poprzednio założyć ortezę, bo jeżeli staw łokciowy zastygnie to ciężko go będzie potem rozruszać......:-(
 
Do góry