reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Wiolka witaj ;-) Czuję się hmmm całkiem nieźle, tyle, że już nie potrafię już przejść małego odcinka drogi bo strasznie się męczę i brzuszek robi się baaaardzo ciężki. Ogólnie jestem osłabiona przez anemię, ale soki z buraka i natka pietruszki plus leki może pomogą. Dopadły mnie od początku ciąży bóle w okolicy kości ogonowej, leżenie na plecach itp to ból aż do łez. Ale czego kobieta nie zniesie :) Mężczyźni to już by się załamali, a my silne babki poradzimy sobie ze wszystkim :)
 
reklama
ja juz po wizycie :-)
mam wytrwać do niedzieli bo moja gin ma dyżur wtedy. mam nadzieję że się uda:-)
wiolka duże są twoje dzieci. moje (po dzisiejszym badaniu) chłopiec 2650g i dziewczynka 2470g
 
pikka tak ja jestem w szpitalu ze względu na dzieciaki "mama mleczna" :-D
jasmina WOW gratuluje trójeczki :szok:

Co do rozstępów to u mnie pojawiły się jak mi brzuszek zaczął schodzić więc teraz moja skóra na brzuchu jest jak po praniu i wymagająca solidnego prasowania.

Ja od dziś mam małego u siebie na sali i czekamy na małą. Już nie jest naświetlana ale ciągle zjada pół na pół, pół sama pół sondą. Mam nadzieje że najpóźniej za tydzień będziemy w domu. Mam już dość szpitala. Na oddziale jedna z dziewczyn jest tu od 3 miesięcy, a druga od 1,5 miesiąca ja je podziwiam bo chyba bym zwariowała jak bym miała tu tyle siedzieć.
 
ankos Ty już 37 tc:szok: ale to zleciałoooo:-) do niedzieli już tuż tuż :tak: a lekarka mówiła że dotrwasz??

dzidka właśnie tak mi się wydawało że mi się te rozstepy pojawiły jak brzuch zaczął opadać, ale myślałam że sobie wmawiam ale chyba coś w tym jest skoro i u Ciebie;-)
a kiedy Ci zaczął ten brzuszek opadac?????
 
Ostatnia edycja:
no jest szansa że dotrwam bo poza rozwarciem i zanikającą szyjką żadnych objawów zbliżającego się porodu nie mam. a ta wydzielina to chyba jednak nie był czop. Z drugiej jednak strony w każdej chwili może się zacząć więc taka niepewność... mam czekać na skurcze albo odejście wód:-)
miałam badanie gin i teraz mnie brzuch pobolewa ale zawsze po tak mam ;-)
noi wyliczyła mi że ja dopiero mam skończonych 36 tyg. ja nie wiem jak ona to liczy skoro wg ostatniej miesiączki to tak jak suwaczku 37 skończonych powinno być.
 
Ostatnia edycja:
Wiolka- super, że wszystko OK:-) to masz duże szanse na donoszenie:-) no i rzeczywiście masz co dźwigać- jak Ci to idzie?!?!?!

Jasmina- dobrze powiadasz, my właśnie należymy do tych co musieli się naczekać na to szczęście- podwójne szczęscie:-D:-D, też marzyliśmy o 3 dzieci, ale czy nam to będzie dane?!?!?!Ale chociaż dwója będzie i własnie najwazniejsze by były zdrowe!!!!!Tobie to potrójnie życzę:-D:-D
 
pikka czytałam że czop powinien mieć przebarwienia a u mnie to czyściutkie było i nie dużo-szybko przeszło. a wydzielinę ogólnie też mam strasznie obfitą ale moja gin powiedziała że powoli się oczyszcza tam w środku wszystko i dlatego tak to wygląda, że to normalne na tym etapie ciąży więc mam się nie przejmować. myślę że u ciebie tak samo. ;-)
 
...
Palu a duży masz już brzuszek?!?!?!Mi każdy gada,że wyglądam na 7 miesiąc, ale jak móię,że bliźniaki to aha no to OK

mozna powiedziec, ze brzucha prawie nie mam. i kazdy sie dziwi, ze jak na blizniaki i ten miesiac to maly.

ogolnie to tak 7kg przytylam

dzis mialam badanie to szyjka ok 4,5cm
na nastepny czw umowilam sie na 3d:)
 
reklama
Do góry