reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej kochane!melduje, ze dzisiaj o 6rano urodzily sie moje babelki:))) pawel 10pkt 53cm 2800, zuza 10pkt 51cm 2500:)) rodzilam sn, porod trwal 1h lol a wszystko dzieki mojemu lekarzowi, ktory jest mistrzem swiata( zuza rodzila sie miednicowo sn 8min ) pozdrawiam Was serdecznie kochane!
ło matko.....zaraz będę beczeć....dobra beczę.....wzruszyłam się:-) Jaka super waga dzidziolków, super, że wszystko ok i są zdrowiutkie i nie wymęczyłaś się za bardzo. Gratuluję z całego serducha.
Czekamy na szczegółowy opis porodu i fotki maluszków ale to już w wolniejszym czasie.:-) Ale się cieszę:-)
 
reklama
dziewczyny juz jestem po wizycie!
powiem ze nie jest ciekawie szyjaka mi sie skrócila i lekarz nie jest zadowolony dostalam luteine i nospe noi musze lezec juz nie wspomne o grzybicy która tez mnie wykańcza!
na szczescie serduszka dzieci biją
niestety niewiem jak plec dopiero dowiem sie na polówkowym 29 marca z reszta to juz niewazne jest
wazne abym donosila ciaze bo grozi mi poród przedwczesny
co dalej z moja szyjką dowiem sie dokladnie za 2 tygodnie na kolejnej wizycie
:-:)-:)-:)-:)-(
O kurczątko:eek: biedactwo czeka Cię leżenie w łóżeczku ale dołączam się do słów moich poprzedniczek że najlepiej nie dotykać się po brzuszku jak twardnieje i leżeć na lewym boku bo jest lepszy przepływ krwi i to prawda że czasem szyjka może być krótka a nawet zgładzona a trzyma mocno:tak: odpoczywaj Kochana,dużo wytrwałości życzę;-)
ja pozostaje w szoku-wlasnie wrocilam od lekarza i dowiedzialam sie, co nastepuje: "Pani juz rodzi :szok:3 cm rozwarcia jeden ruch reka i ma Pani 6, godzina rodzi Pani pierwsze dziecko, druga drugie:szok:" mam wytrzymac do jutra, jutro o 8.00 ide na porodowke i rodzimy:szok:


to czy sn czy cc okaze sie jutro- jutro podejmie decyzje:shocked2: ale sie zeschizowalam:shocked2::shocked2::shocked2: boje sie jak cholera:sorry2: trzymajcie prosze kciuki dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!
Yummy jestem w szoku!:szok:Oczywiście kciukasy zaciśnięte ale na pewno już po porodzie...Rzuciły się porody więc pewnie doneczka wkrótce też:tak:
jeśli chodzi o szyjkę to nie trzeba aż tak bardzo panikować tylko dbać o siebie i obserwować, u mnie w połowie stycznia lekarz powiedział, że moja szyjka jest "zgładzona" (dosłownie), ale mam się nie martwić, bo najważniejsze, że trzyma i jest twarda;]

yummy trzymam kciuki:)

Magda jestem z Oliwy i myślę, że jak w piątek zdejmą mi szwy to w tygodniu będę na chodzie i możemy sobie jakąs kawkę strzelić;] rodziłam na Klinicznej właśnie, ale oprócz tej jednej baby to reszta była spoko;]

a moje lasencje już z inkubatorów wyszły i jedna przybiera na wadze (w jeden dzień przytyła 80g:D), dobrze sobie radzą i trzymają same ciepło, więc pewnie nie wrócą do inkubatorów;] wczoraj karmiłam już niuńki z butli:) ale się namordowałam, jeszcze nie mam wprawy a tam takie niewygody, że myślałam iż mój kręgosłup tego nie wytrzyma:p a szwy ciągnęły niemiłosiernie:/ dobrze, że w piątek je zdejmą:)

a w niedziele położną pytałam tylko o wagę dzieci, więc mogła spojrzeć do karty... ale za to na oddziale izolacyjnym są miłe panie;]
Super że dziewczynki rosną oby tak dalej:tak:całusy od forumowych cioć;-)
Cześć dziewczyny :)
Tak sie zaczytałam w Wasze forum, i pomyslałam, że dołacze, jeśli przyjmiecie mnie do swojego grona :)
Jestem w dziewietnastym tygodniu ciązy, z moimi bliźniakami... i rosne rosne rosnę :)

Mam do Was takie pytanie, na ostatniej wizycie w patologii lekarz powiedział, że nastepnym razem mozliwę ze lekarz zaleci mi hospitalizację, żeby podac mi sterydy. Byłam zdziwiona, poniewaz ciąża przebiega prawidłowo... czy Wy też miałyscie podane sterydy w czasie ciąży. czy to norma?
Witaj na forum:-) Ja niestety nie mam podobnego przypadku ale może dziewczyny coś więcej wiedzą i mają podobne przejścia.

donka Kochana podziwiam Cię,trafisz do księgi rekordów:-D
 
Hej kochane!melduje, ze dzisiaj o 6rano urodzily sie moje babelki:))) pawel 10pkt 53cm 2800, zuza 10pkt 51cm 2500:)) rodzilam sn, porod trwal 1h lol a wszystko dzieki mojemu lekarzowi, ktory jest mistrzem swiata( zuza rodzila sie miednicowo sn 8min ) pozdrawiam Was serdecznie kochane!

Yummy ja podobnie jak Moniek aż się wzruszyłam:tak:Podziwiam :tak:sn wow to dopiero wyczyn ja też bym chciała....masz świetnego lekarza!Waga szkrabków cudowna,nie mogło być lepiej:-) Twój poród to mistrzostwo świata bliźniaki w godzinę:-D
 
Powiem Wam, że już bym chciała przyspieszyć czas:-)
I jeszcze jedno Yummy będzie moją idolką jeśli chodzi o rodzenie bliźniąt siłami natury w godzinę a donka jeśli chodzi o donoszenie ciąży. No chyba, że doncia też się w godzinkę uwinie:-)
 
yummy o rety! gratulacje:-D ale super nie wiem jak reszta ale juz CI zazdroszcze ze maluchy mozesz przytulic:-) i wcale nie takie male kurcze sa swietnie!i jeszcze sn ja tez chce urodzic w godzine!!powinnas dostac medal za najszybszy porod blizniakow chyba ze ktoras Cie przebije;) dolaczam sie do dziewczyn jak bedziesz miala chwile koniecznie napisz dokladnie jak to bylo jestesmy spragnione takich informacji przed swoimi porodami.

Luna
WItaj!hmm ja tez slyszalam tylko tyle ze sterydy to jak wiadomo ze ciazy nie donosisz czy sa jakies inne komplikacje i planuja cesarke wtedy podaja...no wlasnie a co lekarz dokladnie powiedzial?
 
reklama
Hej kochane!melduje, ze dzisiaj o 6rano urodzily sie moje babelki:))) pawel 10pkt 53cm 2800, zuza 10pkt 51cm 2500:)) rodzilam sn, porod trwal 1h lol a wszystko dzieki mojemu lekarzowi, ktory jest mistrzem swiata( zuza rodzila sie miednicowo sn 8min ) pozdrawiam Was serdecznie kochane!

Yummy ja pikole szał:szok: Ja też już chcę,ja też!
Ogromne gratulacje i buziole dla dzielnej mamusi:tak: Wzruszające chwile,ze szczęścia płakać się normalnie chce.PODZIWIAM CIĘ kobieto,że dałaś radę urodzić sn,waga dzidzioli imponująca.Czekamy na foty i relacje
 
Ostatnia edycja:
Do góry