reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

hej Aga, witaj u nas :) ty juz prawie na koncowce jestes :) to twoja pierwsza ciaza??

dziewczyny moj maly zasnal dzisiaj o 18:40 :) normalnie nie wiem co ze soba zrobic tak wczesnie poszedl spac ;)
 
reklama
witaj Aga! nie martw sie nie jestes sama, ja juz nawet nie patrze w lusterko (wole lodowke) i jest mi z tym baaaardzo dobrze ;)
imiona masz wybrasne dla chlopcow?? tak malo jest tu mamusiek z dwoma chlopcami ;)
 
Czesc Agata, fajnie ze mamy jeszcze czas sie poznac. Napisz cos o sobie, a co do wyglądu to chetnie podam Ci ręke:))) jeszcze ta duchota, wiec ja sie czuje jak wielka spocona góra
 
Hejka dziewczyny, to moja pierwsza ciąża :) i od razu bliźniacza. Wybraliśmy już imiona z prawej stronie mieszka Piotruś a z Lewej Marcin. 19 sierpnia idę na wizytę ciekawe ile już ważą maluchy.
 
mój brzuch zachyna mnie denerwować bo rośnie i rośnie. obecnie mam 14 kg do przodu a jak stoję to nie widzę palców u stóp. dodatkowo jestem głodna jak wilk. Jak jestem głodna moje maluszki się mocno upominają :)
 
cześć Aga, witaj wśród dubeltowych mam:)
ja również jestem w pierwszej ciąży, i tak się stało że bliźniaczej i również mam dwóch chłopców:)
U Nas Kacper i Filip:)
 
Cześć , właśnie zaczęliśmy 19 tydzień - mieszkańcy to na 190% parka :-) na 100% syn , na razie na górze, a na dole na 90% córa :-) (na ostatnim usg były ułożone w poprzek)
termin to pierwszy tydzień grudnia :-) czyli skończony 36 tydzień - to moja pierwsza ciąża

Mam pytanie, w którym tygodniu poczułyście ruchy dzieci ? Bo tak czytam różnie to niektóre dziewczyny w ciąży pojedynczej czują ruchy już w 16 tygodniu a też są pierwiastkami ...
 
reklama
Do góry