reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a papierosy

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
To już dość zaawansowana ciąża. Na małe kroki trochę za późno. Dziecko to wszystko wdycha. To ze jakaś mama paliła czy piła i dzieci zdrowe to żaden argument. Dowody anegdotyczne nijak się maja do badań i statystyki. A chyba nie chciałabyś by padło na Twoje dziecko. Problemy z oddychaniem po porodzie, astma, alergie...

Zawalcz na ile możesz daj z siebie wszystko. Dasz radę ;)

Popieram ostatnie slowa, MIMO WSZYSTKO WALCZYC I STARAC SIE RZUCIC ILE SIE DA:)!
 
reklama
Aha mnie wcale nie dziwi wątek o piciu. Palenie w ciąży jest równie niebezpieczne dla dziecka. Nie wiem skąd przekonanie że nie.
 
Aha mnie wcale nie dziwi wątek o piciu. Palenie w ciąży jest równie niebezpieczne dla dziecka. Nie wiem skąd przekonanie że nie.

A kto napisal ze alkohol w ciazy nie jest szkodliwy? Wszystko tak naprawde jest szkodliwe:) fajki alkohol, ale i niektore jedzenie, smog w powietrzu wszystko szkodzi. Teraz na nic nie ma ratunku:)
 
Może nie ma ratunku ale jak się da to oczywiście trzeba w miare możliwości unikać wszystkiego co szkodliwe.. No ale każdy robi co uważa za słuszne...

Oczywiscie ze tak[emoji3] porownam to do mleka jeden toleruje laktoze a drugi nie [emoji23] glupie porownanie ale chyba kazdy sie domysli o co chodzi
 
Jasne ale są rzeczy które są szkodliwe bardzo, wręcz zagrażają życiu dziecka a sa też takie które wpływają na gorsze zdrowie. Picie i palenie w ciąży ja w tej pierwszej grupie niestety. Stąd nie rozumiem oburzenia ze ktoś śmiał napisać o piciu skoro to zupełnie coś innego. Otóż nie innego.
 
A czy ja mówię, że to jest w necie? W naukowych książkach.

W takim razie podaj mi te swoje zrodla naukowe[emoji23] chetnie popatrze, jesli sama z nich skorzystalas to chyba wiesz ze palac podczas ciazy nie rzuca sie od razu? [emoji23] czy mam cie uswiadomic jeszcze?
 
Każda z nas jest dorosła. Robi jak uważa. Jeśli masz ochotę palić w ciąży to pal, pić to pij.. konsekwencje poniesie dziecko i matka. Wasza sprawa wsumie;) jak lubicie to ok. Ja bym nie mogła spojrzeć w oczy dziecku później i powiedzieć "paliłam w ciąży bo nie potrafiłam rzucić, papierosy były ważniejsze" pozdrawiam :)
 
reklama
W takim razie podaj mi te swoje zrodla naukowe[emoji23] chetnie popatrze, jesli sama z nich skorzystalas to chyba wiesz ze palac podczas ciazy nie rzuca sie od razu? [emoji23] czy mam cie uswiadomic jeszcze?
Wszedzie piszą, że palenie poważnie szkodzi dziecku. Proszę bardzo, zdjęcia z książki.
 

Załączniki

  • IMG_20190522_185806.jpg
    IMG_20190522_185806.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 105
  • IMG_20190522_185812.jpg
    IMG_20190522_185812.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 103
  • IMG_20190522_185816.jpg
    IMG_20190522_185816.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 103
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry