reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a antykoncepcja hormonalna

Kurcze chyba dobrze trafiłam:baffled:
brałam od roku Harmonet, w miniony czwartek powinnam dostac @ a tu nic...cisza:szok:
Dzisiaj przypada dzień by zacząć kolejne opakowanie :-(byłam u gin dzisiaj ale mnie nie przyjęła:wściekła/y: wyobraźcie sobie skończył im się limit pacjentów z NFZ i od 1 maja przyjmuje tylko odpłatnie a dzis i jutro tylko wcześniej umówione pacjentki tak ze do po weekendzie nadal nic nie wiem:-(
w niedzielę robiłam test, wyszedł negatywny ale w moim przypadku nic to nie znaczy bo przy pierwszej ciąży też 3 testy wyszły negatywne:no:
A i jeszcze jedno: moja gin.dzis bez badania mnie zaleciała mi kontynuowac tabletki mimo że nie wie czy nie jestem w ciąży, i dopiro jak w 2 czy 3 cyklu nie dostanę @ mam przyjść co myślicie o tym:wściekła/y: bo mnie szlag trafił:wściekła/y:przeciez w ciąży nie wolno brać tabletek:szok:
I jak sprawa sie potoczyła?Cos juz wiadomo???????
 
reklama
nic nie wiadomo-dopiero po weekendzie pójdę do gina, i jeszcze innego muszę znaleźć bo do tej już nie chcę chodzić jest nieodpowiedzialna :-(a jest jedynym lekarzem w moim mieście:angry:
@ nadal nie ma, bolą mnie piersi....:sorry2:więc wydaje mi sie ze to jednak to....:-p
 
Oj,oj nie stresuj sie i nie nastawiaj na cos konkretnego zebys nie była potem rozczarowana:tak:jesli brałas tabletki regularnie to moze sie tak zdarzyc ze cos sie poknociło i po prostu @ sie spozni albo trzeba ja wywołac...czasami jednak los decyduje za nas i wtedy...ech,co ma byc to bedzie;-)Czekam na wiesci..Kciukow nie trzymam,bo nie wiem ktora tak naprawde opcje bys wolała:-)
 
aj dziękuję dziękuję możesz trzymać kciuki oby @ nie przyszła :tak:bo coraz bardziej przekonuję się do tej drugiej opcji:-D:-D:-D:-D:-D:-D i chyba byłabym i tak już zawiedziona gdyby @ przyszła:happy: mimo że nie planowane:happy:
 
nie wytrzymałam zrobiłam test wczoraj raniutko i jedna kreska:-(
A @ nadal niet:-:)-:)-:)-:)-( w poniedziałek zrobię test z krwi może on cos wyjasni...buźka
 
Z krwi powinien wyjsc juz w 28dniu cyklu:tak:ja tak robiłam..choc HCG wyszedł niski to po progesteronie było widac ciaze.czekam na wiesci..A moze idz do ginka na usg:confused:
 
dziewczyny, trzymam kciuki, by wyszlo tak jak chcecie:-)
u mnie tez jeszcze nie wiadomo, poczekam do poniedzialku, jak sie nic nie pokaze, to zrobie tescik
 
no i się wczoraj wyjasniło :-:)-:)-(-rano zrobiłam betkę a popołudniu @ przyszła:szok::-:)baffled::crazy:
trzymajcie się:tak::-)
 
reklama
Do góry