reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

reklama
agnus
no to ja Cie przebijam, bo mam więcej napewno (kuzynki mi pozyczyły) i już dziś wiem że połowy nie założę... ale właśnie duzym plkusem jest że nie bedzie trzeba co chwilka prać:)
Ale fajowe te Twoje zdobycze, będziesz przebierać kilka razy dziennie:D

kasiadz
a jak ta lampka wygląda? może też sie skusze bo mam w małym pokoju ale taką biurkową, a w sumie nocna byłaby przy dzidziu lepsza.
Dom Pełen Pomysłów
strona 6-7
doszłam do wniosku że za tą cenę to nawet jak się nie sprawdzi to nie szkoda będzie ją wyrzucić:) ale zamontowaliśmy ją (ja mam gniazdko nad łóżeczkiem) i jestem zadowolona na chwilę obecną
 
Ewa myślę że tak bo można nią zginać, wyginać, prostować, ma ok 40cm długości. Najlepiej jak sobie sama obejrzysz ją na żywo. ja jestem zadowolona bo regulujesz sobie intensywność światła i na min. świeci bardzo delikatnie a na max. bardzo mocno
 
ja dzisiaj kupiłam lampkę w biedronce. Taka do kontaktu, idealna przy łóżeczku bo ma regulacje jasności świecenia, myślę że będzie bardzo przydatna w nocy żeby nie zapalać normalnego światła jak trzeba będzie nakarmić albo przewinąć maleństwo, czy też sprawdzić czy wszystko gra:)

też polecę po te lampkę.. czekałam aż się pojawi w biedronie.. szkoda tylko że ja mam gniazdka na dole :-(
 
Ja tez mam bardzo duzo ubranek... Na samo 56 ok 30 pajacow i jeszcze wiecej body :-D ale prawie wszystko uzywane i kupione za grosze. Plus taki ze nie bede sie musiala o pranie martwic :)
Na 62 mam troche nowych rzeczy - a wszystkiego razem 2 wielkie pudla... na 68 na razie jedno pudlo i bede kupowac wiecej :)


Ja tez sie teraz za jakas lampka rozgladam ale nic fajnego nie znalazlam...
 
Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamusie :) sama jestem mamą 8-miesięcznej Viktorii- z racji jej mobilności sprzedaję ostatnio wszystkie dotąd przydatne i niezastąpione sprzęty - które po prostu przestały ją interesować - za zgodą Waszego moderatora wrzucam linka do aukcji huśtawki fisher price - różowa z projektorem - idealna dla dziewczynki - bardzo estetyczne wykonanie - stan - jak nowa - oczywiście jakieś tam są ślady użytkowania , ale na tyle minimalne, że się nie dopatrzyłam;) huśtawka spełniła swoje zadanie- umilania czasu nam i niuni ;-) - jest idealnie wyprofilowana nawet dla niemowlaka - a delikatne kołysanie niejeden raz uratowało nas od płaczu - jak ktoś lubi sie wczytywać, to na pewno znajdzie moje posty, w których zachwalałam ten "sprzęt" -

zapraszam

huśtawka fisher price z projektorem różowa idealna (1822702271) - Aukcje internetowe Allegro -

oczywiście - odpowiem na wszelkie pytania - proszę o PW - i zapraszam na pozostałe moje aukcje- już niedługo!
 
reklama
ilonka wózek bardzo ładny, klasyczny i nie udziwniony jak niektóre.

taka lampka to skarb. Szczególnie jak ma się włącznik światła po drugiej stronie pokoju i trzeba po omacku się do niego dostać. Ja miałam takiego fizia, że bałam się spać po ciemku jak się mała urodziła. Siadło mi chyba na psyche bo musiałam ją widzieć jak tylko otworzyłam oczy. I M kupił mi w lidlu taka lampeczkę do kontaktu ale ona ma niebieskie, nieprzyjemne światło. Ta z biedy jest bardzo ładna i chyb się na nią skuszę. W dolnych gniazdkach też się sprawdzą.
 
Do góry