reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

reklama
Rudson ładny ten kolor, a wózek oczywiście, że mi się podoba, będe mieć ten sam tylko w kolorze koral :)

a mi chce użyczyć lakatora koleżanka i sama nie wiem, myślicie że takie rzeczy można pożyczyć ?
zastanawiam się, bo w sumie nie lubię pożyczać, bo co jak się zepsuje czy cuś, to wolę zepsuć swój niż odkupować
 
Siemka
jesli chodzi o laktator kupilam przy julce Baby ono niby zwykla firma u nas w miescie nie było akurat innego elektrycznego ale sama sie zdziwilam jest super i niedrogi POLECAM:)teraz uzywa go szwagiierka..tez go chwali:)
Laktator Odciągacz Elektryczny BabyOno+wkładki (1684084085) - Aukcje internetowe Allegro

przewijak tez mielismy taki na łóżeczko bardzo dobra żecz:)julia była przebierana na nim jak miala powyzej roku..do tej pory bbym to uzywala..ale sie zniszcył..ceratka na rogach popekala i gabki julia wyciagnela..ale teraz tez chce to jest naprwde super sprawa:)
 
Pysiu zalezy co komu odpowiada
ja mialam najpierw wielka krowe elektryczna z medeli, czulam sie tez jak krowa podlaczona pod dojarke i nie sciagalo jak trzeba, nie zasysalo dobrze, mleko cieklo po piersiach a nie do zbiorniczka
potem kupilam reczny, tani zwykly z tommee tippee i bylam bardzo zadowolona
zasysal jak trzeba, mial fajna nakladke na piersi ze nic nie sciekalo po bokach, tylko trzeba bylo wyrobic sobie rece
zalowalam ze kupilam go na koniec, teraz na pewno tez go kupie bo stary wywalilam

ilonka chyba nie bralabym po kims, ale to indywidualna sprawa
 
Klementinka, fajnie z tą krową to porównałaś. Ja póki co nie zamierzam kupować laktatora. Zobaczę po urodzeniu dziecka, czy jest mi niezbędny.

Ilonka, zawsze mozna wysterylizować. A swoją drogą - przecież są takie punkty, gdzie mozna wypożyczyć laktatory - i kobitki biorą, więc po koleżance tym bardziej - wiesz od kogo bierzesz.

My zakupiliśmy wózek JEDO FYN 4 classic nr 125 + fotelik MAXI COSI cabriofix + łóżeczko ERYK z opuszczanym jednym bokiem i materac gryczano-kokosowy :)
 
ilonka ja mam właśnie taki laktator i bardzo go sobie chwaliłam. Do tego w zestawie była butelka i 2 smoczki i wyparzacz mikrofalowy. Jeden zakup załatwił kilka spraw :).
 
właśnie się nad nim zastanawiam :) ale skoro pare opinii pozytywnych to po wypłacie zamówię :)

a kupujecie silikonowe osłonki na brodawki??
 
Ostatnia edycja:
No to pochwalę się moim ostatnim zakupem o którym wspominałam :tak: Budka od gondolki jest uniwersalna, może być założona do łóżeczka ;-)
DSC00549.jpgDSC00543.jpgDSC00544.jpgDSC00542.jpgDSC00545.jpg
 
reklama
Do góry