reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

Ja mam taki fotelik i mała nadal go używa do wspinaczki raczej niż do siedzenia ale taki jej urok, że siedzieć nie lubi. Jest solidny i starczy na długo. Tylko trzeba dobrze poszpreać no allegro bo ja go ponad rok temu kupowałam za 170 zł.

sivi ładny ten wózek. To chyba tylko ja bez zadnego typu na wózek zostałam.


Ja tez noszę sie z zamiarem kupienia tego leżaczka:)
Narazie moge się pochwalić łóżeczkiem 4B Klupś RADEK KOŁYSKA SZUFLADA ŁÓŻECZKO (1714945419) - Aukcje internetowe Allegro :):)
 
reklama
No, fajowe to łózeczko :tak:

Ten zestaw kąpielowy fajna rzecz, wszystko ma się pod ręką co potrzebne do pielegnacji dziecka, ale ja bym nie kupiła tego bo to kolejny "mebel" do łazienki czy tez pokoiku, który starczył by mi na bardzo krótki czas. Ale oczywiście wszystko jest kwestią upodobania no i tego jak kto ma zamiar dzieckio pielegnowac po kąpieli. U nas wygladało to tak, że z łazienki wedrowaliśmy do pokoiku małego i tam początkowo na przewijaku, potem na kanapie, a teraz po prostu na dywanie robimy co trzeba :-)
 
Ja mam taki fotelik i mała nadal go używa do wspinaczki raczej niż do siedzenia ale taki jej urok, że siedzieć nie lubi. Jest solidny i starczy na długo. Tylko trzeba dobrze poszpreać no allegro bo ja go ponad rok temu kupowałam za 170 zł.

sivi ładny ten wózek. To chyba tylko ja bez zadnego typu na wózek zostałam.

teraz jest bardzo mało tych leżaczków na allegro:(

dziewczyny co o tym myślicie może któraś z was widziała takie cudo i czy to sie sprawdza ?
ZESTAW KĄPIELOWO PIELĘGNACYJNY "SUSIE" (1702674761) - Aukcje internetowe Allegro
wg. mnie to zbędny wydatek, ale jak ktoś ma gotówkę i sporo miejsca w mieszkaniu może sobie coś takiego zafundować napewno jest wygodne, ale chyba nie starcza na zbyt długo?
 
dziewczyny co o tym myślicie może któraś z was widziała takie cudo i czy to sie sprawdza ?
ZESTAW KĄPIELOWO PIELĘGNACYJNY "SUSIE" (1702674761) - Aukcje internetowe Allegro
Mi się ten akurat średnio podoba bo wolę drewniane np z ikea GULLIVER Stół do przewijania - IKEA widziałam na allegro podobne dużo taniej i nawet w jakimś sklepie dziecięcym za niecałe 200zł. Marzę o takim do łazienki ale w nowym mieszkaniu się nie zmieści ;(. U rodziców mam coś w tym stylu tzn. stare, brzydkie biurko a na tym przewijak i nadal go używam już 15 miesięcy. Jest mi z tym wygodnie bo nie muszę się schylać do przewijania no i mała z tego nie ucieka bo wie, że jest za wysoko. Jak masz miejsce i pieniążki to ja polecam.
 
Dziewuszki ja mam problem:)
Kolezanka chce mi sprzedac kolyske, taki kosz wiklinowy. Za 10f, wyglada jak nowa. Tylko sie zastanawiam czy jest sens. Starcza na krotko. Myslalam o wstawieniu jej na dole, w salonie na drzemki...
Moja mama stwierdzi ze jest niebezpieczna bo moze sie przewrocic itd. Albo ze sie nauczy kolysania a potem nie bedzie moglo sie odwyczaic...

SIVI- tak wogole to ladny wozek kupilas. Bardziej mi sie podoba od GRACO! No i kolor niczego sobie!!
 
Werka ja jestem wyznawczynią powiedzenia "darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda" jak dają to biorę, jeszcze za 10 F to za darmo.
Znajoma miała to i wcale nie narzekała, ten koszyk bodajrze ściąga się z biegunów więc jak ci kołyska nie odpowiada to może służyć właśnie za koszyczek do drzemek, bo można go przecież wszędzie ze sobą przenosić.
A, i nie słuchaj że dzieci się do kołysania przyzwyczjają, wiem z doświadczenia że to bujda.
 
reklama
Do góry