reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalę się

[/ATTACH]

Mała zalotnica;-):-):-)
[/ATTACH]

R aczki i nózki moich słoneczek;-):-D
różne 225p.jpg
Tak sie bawie...
różne 207p.jpg
a tak spie:tak:
 

Załączniki

  • różne 213p.jpg
    różne 213p.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 48
  • różne 200p.jpg
    różne 200p.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 53
  • różne 199p.jpg
    różne 199p.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 60
  • różne 198p.jpg
    różne 198p.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Abwgdzl dziekujemy i wzajemnie!:-DJak taki Mikolajek sklada zyczenia to napewno Swieta beda Wesole!!!:tak:;-)
Kluska corcia pieknie rosnie i widze ze zabawki sluza jej do tego samego co Damiankowi..byle bylo co possac;-):-D
 
O Meduska, też taki dostaliśmy od Mikoaja pod choinkę ;-) ale on jest od 6 miesięcy,więc nie złożyliśmy go jeszcze.
A ja się pochwalę zjęciami z Wigilii i chrzcin Filipka - 26.12.2009
 

Załączniki

  • wigilia.jpg
    wigilia.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 62
  • Wigilia..jpg
    Wigilia..jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 73
Ostatnia edycja:
reklama
Duży :) hehe to rozumię,ale u mnie to M.jako duży dzieciak najchętniej by go złożył hehe ;-) Niestety,ale z powodów ciasnoty lokalowej nie ma szans, no chyba że go zaraz złoży,ale to bez sensu. Dzieciaki...
no u mnie Maks ma swój pokój w którym mogę mu jego zabawki składować;-)

Medeuska mój Kuba miał taki, oczywiście Maja odziedziczy po nim... można przy nim tez chodzić prawda?
tak można przy nim chodzić:tak::tak::-)

a czasem go sadzamy na chwilke kladziemy rączki na uchwytach i rrzymając wozimy- jest wniebowzięty:-) mały rajdowiec nam wyrośnie:sorry2::-D:-D:-D
 
Do góry