reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalę się

wohohoh ale mnie tu nei bylo zapomnialam hasla;/
ale dzieciaczki nam urosly kied to tak nam zlecialo
ja tez sie pochwale soja pciecha:p
jak wrzuce z terazniejszych zdjec to posle te sa sprzed tygodnia
 

Załączniki

  • DSCN0753.JPG
    DSCN0753.JPG
    30,9 KB · Wyświetleń: 51
  • DSCN0771.JPG
    DSCN0771.JPG
    28,6 KB · Wyświetleń: 61
  • DSCN0676.JPG
    DSCN0676.JPG
    26,6 KB · Wyświetleń: 67
  • DSCN0560.JPG
    DSCN0560.JPG
    28,9 KB · Wyświetleń: 46
Ostatnia edycja:
reklama
elisabet bo pierwszy raz ja wsadzilismy do tommi tuba :D i nei wiedzila o coc hcodzi :D bo kapiemy ja zawsze w wannience ... w tommi tubie jest jeszcze za mala to jest dobre jak dziecko siedzi
 
A ja nie jestem przekonana do tych wynalazków typu tommy tub
,jakoś nie mogę sobie wyobrazić,jak w tym wiaderku porządnie dziecko takie ściśnięte wykąpać :tak::tak::tak:
Ale ja może staroświecka jestem :sorry2::sorry2::sorry2:
 
tym sie nie kapie - :) jak dzco sam siedzi - sie nie utopi a moze sie pdawic kaczuszka nie ma moziwosci pochyenia sie do produ pratyczne prz wjazdach:) a t z dzis
 
Niunia90 śliczna pociecha.;-);-);-) Ja nie umiałabym kąpać małej w takiej misce, podziwiam Cię że tak potrafisz,chociaż moja lubi się wylegiwać w wanience:-)

A to moja córcia:

107.jpg
 
reklama
dentico kapie ja w zwylej wannie:p tomi tuba mam bo ciocia nam kupila :) i to byla tylko proba ale wdzisz jaka ma minke zszokowana nie wie o co chodzi;d bo ni to kapiel i zabawa :d a w wanience to i pianka jest i kaczuszi:)
 
Do góry